KATALOG UBYTOVÁNÍ V ČESKÉ REPUBLICE
 
 
 
KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
HOTELY - PENZIONY - REZERVACE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Ostrava

 
 
Hotel Na Kafkové ubytování Ostrava ***
Hotel Na Kafkové ubytování Ostrava

Hotel Na Kafkové v Ostravě je zasazen do zrekonstruovaného prvorepublikového domu, kde poskytuje stylově ubytování. Hotel Na Kafkově v Ostravě nabízí ubytování v 9 nekuřáckých pokojích, kdy je hostům k dispozici 7 dvoulůžkových pokojů a 2 pokoje jednolůžkové včetně možnosti přistýlky, přičemž mohou vybírat z nabídky tří interiérových stylů jako je katalánský, barokní a francouzský.

ceny od 1 250,00 Kč
Hotel MARIA Ostrava ubytování Ostrava ***
Hotel MARIA Ostrava ubytování Ostrava

Hotel Maria v Ostravě poskytuje hostům pohodlné a příjemné ubytování. Hotel Maria v Ostravě ubytování :. Hotel Maria v Ostravě nabízí k ubytování jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Celková kapacita hotelu Maria v Ostravě je 40 pokojů 72 lůžek. K dispozici je také bezbariérový pokoj. Pokoje hotelu Maria v Ostravě jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, kabelovou televizí, automatickým protipožárním systémem, internetovým připojením.

ceny od 400,00 Kč
BRIONI BOUTIQUE HOTEL ubytování Ostrava ****
BRIONI BOUTIQUE HOTEL ubytování Ostrava

Brioni Boutique Hotel v Ostravě. Přímo na proslulé ulici Stodolní v Centru Ostravy se nachází komfortní čtyřhvězdičkový hotel s více než stoletou historií, právem náležící k nejlepším v severomoravské metropoli. Všem, kteří Ostravu navštíví, nabízí hotel individualizované služby na vysoké úrovni, klientům z oblasti MICE je navíc schopen poskytnout i specializované služby. Brioni Boutique Hotel v Ostravě – ubytování.

ceny od 1 725,00 Kč
Hotel Veronika ubytování Ostrava ***
Hotel Veronika ubytování Ostrava

Hotel Veronika naleznete 2 kilometry od centra Ostravy, na malebném náměstí v městské části Vítkovice. Hotel Veronika v Ostravě Vítkovicích UBYTOVÁNÍ:. Hotel Veronika v Ostravě nabízí ubytování v 58 pokojích ve čtyřech cenových relacích. Ostravský hotel Veronika vám nabízí ubytování v relaci STANDARD ** a STANDARD *** jedná se o jedno, dvou a čtyřlůžkové pokoje, SPECIÁL *** pokoje pro dlouhodobé pobyty a LUX *** dvou a třílůžkové pokoje.

ceny od 820,00 Kč
Hotel Ferdinand ubytování Ostrava ***
Hotel Ferdinand ubytování Ostrava

Hotel Ferdinand se nachází ve stejnojmenném areálu, kde naleznete unikátní možnost spojení příjemné relaxace s aktivním sportovním zážitkem a vše, co potřebujete ke strávení příjemného odpoledne, večera či celého víkendu, v promyšleném komplexu služeb, který uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka. Tento areál, včetně hotelu Ferdinand, naleznete pouhé 2 km od ostravské čtvrti Poruba v Krásném Poli.

ceny od 800,00 Kč
Hotel Club Trio ubytování Ostrava ***
Hotel Club Trio ubytování Ostrava

Hotel TRIO se nachází v Ostravě v centru města přímo v centru zábavní zóny Stodolní. Hotel Trio v Ostravě ubytování :. Hotel Trio v Ostravě nabízí ubytování  o celkové kapacitě 12 pokojů se 30ti lůžky. Vybrat si můžete ze 7 dvoulůžkových pokojů typu standard a nadstandard, 3 pokoje jsou třílůžkové a 1 pokoj je čtyřlůžkový. Je zde také 1 dvoulůžkové apartmá. Možnost přistýlek.

ceny od 900,00 Kč
HOTEL NIKOLAS ubytování Ostrava ***
HOTEL NIKOLAS ubytování Ostrava

Díky své poloze je hotel Nikolas v Ostravě tedy ideálním výchozím místem pro realizaci všech Vašich aktivit v ostravském regionu. Hotel Nikolas v Ostravě ubytování. Hotel Nikolas nabízí ubytování v pokojích typu standard, superior a apartmenty. Nikolas Hotel v Ostravě má ve všech pokojích hypo-alergenní matrace, ústřední topení a vlastní koupelnu s fénem a sprchou nebo vanou.

ceny od 900,00 Kč
Imperial Hotel Ostrava ubytování Ostrava ****
Imperial Hotel Ostrava ubytování Ostrava

Hotel Imperial Mamaison se nachází v Ostravě, svojí ideální polohou a kuchyní  je jedním z vyhledávaných cílů kongresové turistiky v tomto moravském regionu. Příjemný a moderní Mamaison Hotel Imperial se nachází přímo v srdci Ostravy, v blízkosti hlavních památek, obchodů, restaurací a rušného nočního života. Mamaison Imperial Hotel v Ostravě ubytování:.

ceny od 2 500,00 Kč
U Kyblíku ubytování Ostrava *
U Kyblíku ubytování Ostrava

Ubytovna penzion U Kyblíků se nachází v metropoli Moravskoslezského kraje ve městě Ostrava. Město Ostrava je svoji rozlohou druhým největším městem republiky a počtem obyvatel třetím největším. Penzion u Kyblíků v Ostravě má výhodnou strategickou polohu, leží přibližně 10 kilometrů jižně od státní hranice s Polskem a 50 kilometrů západně od hranice se Slovenskem. Penzion U Kyblíků ubytování v Ostravě:.

ceny od 640,00 Kč
Zámek Zábřeh Ostrava ubytování Ostrava ****
Zámek Zábřeh Ostrava ubytování Ostrava

Zdejší tvrz se poprvé písemně připomíná již v roce 1529. Původní renesanční zámek pak přešel z rukou šlechty do rukou církve, až v minulém století zcela ztratil na důstojném významu. Hotel  Zámek Zábřeh v Ostravě ubytování. Hotel  Zámek Zábřeh v Ostravě disponuje nabídkou ubytování v romantických ložnicích s kamennými krby a starožitnostmi, přičemž každý z pokojů je originální.

ceny od 1 490,00 Kč
Penzion Magda ubytování Ostrava

Penzion Magda se nachází v Ostravě a je situován v klidné vilové čtvrti Radvanice, která je snadno dostupná z centra Ostravy. Penzion Magda v Ostravě ubytování:. Penzion Magda v Ostravě nabízí ubytování o celkové kapacitě 6 lůžek ve 3 dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou pohodlné se standardním vybavením: televizí se satelitní příjmem a ledničkou, vlastní sociální zařízení, které je přímo na pokojích.

ceny od 700,00 Kč
GARNI hotel ubytování Ostrava ***
GARNI hotel ubytování Ostrava

Trojice, ve vilové čtvrti jen 10 minut pěší chůze od centra města – Masarykova náměstí, 5 minut autem od Zoo, Ostravské univerzity, Slezskoostravského hradu, výstaviště Černá louka a 15 minut od gol­fového hřiště v Šil­heřovicích. Tuto čtvrť nechal postavit hrabě Wilczek ve 20. letech 20. stol. Ve všech pokojích a prostorách hotelu je k dispozici TV, telefon a vysokorychlostní WiFi internet (10 MB).

ceny od 1 000,00 Kč
Jan Maria ubytování Ostrava ****
Jan Maria ubytování Ostrava

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel s kapacitou 22 pokojů disponuje wellness centrem (sauna, solárium, whirlpool, masáže), salónkem pro 70 osob, čtyřdráhovým bowlingem a víceúčelovým sportovním hřištěm s umělým osvětlením. Víkendové ceny ubytování 999,-Kč /osoba/noc. Platí pro dny pátek, sobota, neděle. Luxusní čtyřhvězdičkový hotel s kapacitou 22 pokojů disponuje wellness centrem (sauna, solárium, whirlpool, masáže), salónkem pro 70 osob, čtyřdráhovým bowlingem a víceúčelovým sportovním hřištěm s umělým osvětlením.

ceny od 1 700,00 Kč
Clarion Congress Hotel Ostrava ubytování Ostrava ****
Clarion Congress Hotel Ostrava ubytování Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava nabízí komfortní ubytování v klidné části severomoravské metropole Ostravy. K dispozici je celkem 140 pokojů a 27 apartmánů. Ve vybavení pokojů samozřejmě nechybí vlastní sociální zařízení, TV + SAT, trezor a minibar, v celém objektu Clarion Congress Hotelu Ostrava máte možnost využít bezdrátového připojení k internetu.

HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA ubytování Ostrava ***
HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA ubytování Ostrava

Harmony Club Hotel Ostrava je typický městský hotel s velmi výhodnou polohou - nedaleko centra města Ostrava. Hotel Harmony Club nabízí kvalitní a levné ubytování v jednolůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích a pokojích typu manager. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou volbou a připojením k internetu. Harmony Club Hotel Ostrava je typický městský hotel s velmi výhodnou polohou - nedaleko centra města Ostrava.

ceny od 1 290,00 Kč