KATALOG UBYTOVÁNÍ V ČESKÉ REPUBLICE
 
 
 
KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
HOTELY - PENZIONY - REZERVACE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Kolín

 
 
Pension Falconi *** ubytování Kolín ***
Pension Falconi *** ubytování Kolín

Penzion Falconi v Kolíně je kompletně zrekonstruovaný dům z 30. let 20. století nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování v klidné části centra Kolína asi 300m od hlavního Karlova náměstí. Penzion Falconi v Kolíně UBYTOVÁNÍ:. Kapacita Penzionu Falconi v Kolíně je 26 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s přistýlkou.

ceny od 730,00 Kč
Pension a restaurant Harmonie ubytování Kolín
Pension a restaurant Harmonie ubytování Kolín

Pension a restaurant Harmonie v Kolíně poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Pension a restaurant Harmonie v Kolíně ubytování:. Pension a restaurant Harmonie v Kolíně nabízí ubytování v apartmánu s koupelnou pro 3 až 4 osoby a čtyři dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizory se satelitním příjmem a internetem, minibarem.

ceny od 790,00 Kč
Chateau Kotěra ubytování Ratboř ****
Chateau Kotěra ubytování Ratboř

V zámku, postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou, je dnes hotel, který připomíná muzeum, s tím rozdílem, že se v něm můžete pohodlně ubytovat a exponáty užíváte. Hotel Chateau Kotěra v Ratboři ubytování:. Hotel Chateau Kotěra v Ratboři nabízí ubytování o celkové kapacitě 70 lůžek. Každý ze zámeckých pokojů má originální atmosféru, doplněnou replikami i originály původního zařízení.

ceny od 1 640,00 Kč
Pension Pod Věží ubytování Kolín ***
Pension Pod Věží ubytování Kolín

Pension Pod Věží v Kolíně sídlí v domě, který byl kolem roku 1494 postaven jako jeden z prvních v historickém centru Kolína. Starobylost celého bloku budov dokreslují zbytky městských hradeb. Budova pensionu Pod Věží v Kolíně byla postupně rekonstruována tak, aby byl zachován co nejvěrnější obraz původního domu. Pension Pod Věží v Kolíně ubytování.

ceny od 790,00 Kč