KATALOG UBYTOVÁNÍ V ČESKÉ REPUBLICE
 
 
 
KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
HOTELY - PENZIONY - REZERVACE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Jihlava

 
 
Fara Rančířov ubytování Jihlava ****
Fara Rančířov ubytování Jihlava

Hotel Vivaldi v Jihlavě Vám poskytne celoroční ubytování během výletu, rodinné dovolené i služební cestě. Hotel Vivaldi v Jihlavě ubytování. Hotel Vivaldi v Jihlavě je vybudován z krásné barokní fary z 18. století, která je rozšířena o moderní přístavbu. Hotel Vivaldi v Jihlavě nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových či třílůžkových pokojích a také nabízí luxusní dvoulůžkový pokoj a luxusní apartmá.

Penzion Dena ubytování Jihlava ***
Penzion Dena ubytování Jihlava

Rodinný Penzion Dena se nachází v malebném kraji Vysočina a nabízí ubytování přímo v jeho středu v krajském městě Jihlava. Ubytování je umístěno poblíž historického centra Jihlavy, v klidné části městské památkové zóny. Penzion nabízí příjemné a pohodlné ubytování. Penzion Dena ubytování v Jihlavě ubytování:. Penzion Dena ubytování v Jihlavě nabízí ubytování  v celkem sedmi pokojích  s celkovou kapacitou 16 lůžek a 6 přistýlek.

ceny od 900,00 Kč
Hotel Antoň ubytování Telč ***
Hotel Antoň ubytování Telč

Hotelu Antoň se nachází, přímo vedle zámeckého parku, v těsné blízkosti historického jádra města Telč, které je od roku 1992 zapsané na seznamu světového dědictví památek UNESCO. Hotel Antoň v Telči ubytování:. Hotel Antoň v Telči nabízí ubytování v několika typech pokojů v různých cenových kategoriích o celkové kapacitě 92 lůžek s možností přistýlky. K dispozici jsou také dětské postýlky.

ceny od 700,00 Kč
Penzion Petra ubytování Telč
Penzion Petra ubytování Telč

Penzion Petra se nachází v Telči v klidné čtvrti malebného města, které je zapsáno na seznamu památek UNESCO, pouhé 3 minuty chůze od centra. Penzion Petra ubytování v Telči:. Penzion Petra v Telči poskytuje celoroční ubytování ve dvou objektech spojených zahradou. Kapacita penzionu Petra v Telči je 14 lůžek v 5 pokojích s možností přistýlek.

ceny od 400,00 Kč
Penzion Podolská - ubytování v Telči ubytování Telč ***
Penzion Podolská - ubytování v Telči ubytování Telč

Penzion Podolská se nachází v jihočeském městě Telč. Penzion Podolská v Telči se nachází 5 minut chůze od centra s krásným výhledem na zámek a náměstí. Historické jádro města Telče patří k nejcennějším městským památkovým rezervacím na Moravě a v roce 1992 bylo zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Penzion Podolská v Telči ubytování. Tři klasické pokoje penzionu Podolská v Telči se nachází v hlavní budově.

ceny od 580,00 Kč
Mahlerův penzion "Na Hradbách" ubytování Jihlava ***
Mahlerův penzion "Na Hradbách" ubytování Jihlava

Rodinný Mahlerův Penzion se nachází v klidné a tiché části historického centra Jihlavy. V téměř 150 let starém domě, ze kterého sálá historie, v jeho prostorách vyrůstal světoznámý skladatel Gustav Mahler. Penzion Mahlerův v Jihlavě UBYTOVÁNÍ:. Mahlerův penzion v Jihlavě se pyšní krásně vyzdobenými a zařízenými pokoji. Kapacita jihlavského Máhlerova penzionu je 40 ubytovacích míst a 10 přistýlek.

ceny od 1 050,00 Kč
Penzion Javořice ubytování Lhotka ***
Penzion Javořice ubytování Lhotka

Pension Javořice se nachází ve Lhotce. Sedm pokojů v domě, společenská místnost, kuchyňka k vlastnímu vaření, možnost objednání snídaní. Ovoce, marmelády a mošty, med, medovina a slivovice -vše z vlastní produkce. Rozlehlá zemědělská usedlost pension Javořice se nachází v malé obci Lhotka u Telče. Pension Javořice ubytování ve Lhotce :. Pension Javořice ubytování ve Lhotce nabízí k ubytování pokoj č.

ceny od 600,00 Kč
Penzion U kamenné zídky ubytování Telč ***
Penzion U kamenné zídky ubytování Telč

Penzion U kamenné zídky se nachází v ulici 28. října v Telči. Nabízí po celý rok klidné ubytování přímo v historickém centru města Telče ležícího v překrásné přírodě. Penzion U kamenné zídky v Telči ubytování:. Penzion U kamenné zídky v Telči nabízí 4 moderně zařízené pokoje. Každý pokoj má svou koupelnu s WC. V pokojích penzionu U kamenné zídky v Telči si užijete zaslouženého klidu a odpočinku.

ceny od 900,00 Kč
Hotel Gustav Mahler ubytování Jihlava ***
Hotel Gustav Mahler ubytování Jihlava

Hotel Gustav Mahler v Jihlavě je zrekonstruovaný historický objekt, ve kterém je pro Vás připravena stylová restaurace, hotel a kongresové centrum. Hotel Gustav Mahler v Jihlavě ubytování. Každý pokoj hotelu Gustav Mahler v Jihlavě typu Standartd je vybaven koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem, fénem a minibarem.

ceny od 1 360,00 Kč
Pangea ubytování Telč ***
Pangea ubytování Telč

Podrobný popisV hotelu se nachází 10 dvoulůžkových pokojů (v případě obsazení jednou osobou se účtuje nižší cena). Každý pokoj je vybaven: televizí, telefonem, minibarem, vlastním příslušenstvím, na každém pokoji je také fén. Na vyžádání připravíme dětskou postýlku nebo přistýlku. - více Parkování je možné zdarma na venkovním parkovišti nebo za poplatek 100,- Kč na uzavřeném dvoře.

ceny od 700,00 Kč
U Šeniglů ubytování Telč
U Šeniglů ubytování Telč

Ubytování U Šeniglů se nachází v Telči a nabízí ubytování přímo v historickém centru města, které leží v překrásné přírodě Českomoravské Vysočiny. Ubytování U Šeniglů v Telči ubytování:. Ubytování U Šeniglů nabízí k ubytování tři pokoje z toho jeden čtyřlůžkový pokoj a dva dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek. Ze dvou pokojů je výhled na náměstí v Telči. V každém pokoji je televize a sociální zařízení.

ceny od 500,00 Kč
Hotel Černý Orel ubytování Telč ***
Hotel Černý Orel ubytování Telč

Hotel Černý Orel se nachází v Telči na překrásném historickém náměstí města, zapsané v roce 1992 do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Hotel Černý Orel v Telči ubytování:. Hotel Černý Orel v Telči nabízí ubytování o celkové kapacitě 65 lůžek. Hotel Černý Orel  jedním z největších ubytovacích zařízení v Telči. Hotel Černý Orel v Telči nabízí pohodlné ubytování ve 33 jednolůžkových  a dvoulůžkových  pokojích s možností přistýlky.

ceny od 890,00 Kč
Penzion Willa ubytování Jihlava **
Penzion Willa ubytování Jihlava

Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy,vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy,katakomby v sousedstí,muzeum 50m od nás,galerie 50m od nás,Zoo 5 min. chuze,nákupní centru 50m pod námi. V okolí mnoho restaurací,kaváren,cukráren a obchudku. Strategická dostupnost do okolí,kousek od penzionu zastávka MHD. Penzion je v centru Jihlavy. Kapacita penzionu je 12 lužek,pokoje mají vlastní soc.

ceny od 750,00 Kč
Penzion Joštovka ubytování Jihlava ***
Penzion Joštovka ubytování Jihlava

Jsme malý, vkusně zařízený penzion rodinného typu, vzdálený pouze 100 metrů od Masarykova náměstí v Jihlavě. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, wi-fi a parkování. Penzion se nachází v klidné ulici  přímo v historickém centru města Jihlavy. Masarykovo náměstí je vzdáleno pouze několik desítek metrů od penzionu. Pro milovníky nákupů je k dispozici nákupní centrum City park Jihlava, kam dojdete pěšky do 2 minut.

ceny od 750,00 Kč
Penzion U Pelejových ubytování Nová Říše ***
Penzion U Pelejových ubytování Nová Říše

Penzion nedaleko Telče na okraji střediskové obce Nová Říše nabízí klidné ubytování ve čtyřech útulných pokojích s vlastním sociálním zázemím. V našem penzionu najdou pohodlí rodiny s dětmi, turisté, milovníci přírody, aktivního trávení volného času, ale i jedinci toužící po klidu, vůni lesa a zpěvu ptáků. Penzion U Pelejových, ideální místo pro rodinnou dovolenou, vznikl po kompletní rekonstrukci bývalé stodoly a dnes nabízí ubytování ve čtyřech útulných pokojíčcích.

ceny od 450,00 Kč