KATALOG UBYTOVÁNÍ V ČESKÉ REPUBLICE
 
 
 
KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
HOTELY - PENZIONY - REZERVACE
 
 
 
 
 
 
 
Pobytový balíček pod stromeček Cena: 1.520,- Kč / os.
Business Cena: 990,- Kč
CYKLISTÉ VÍTÁNI Cena: 2.400,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování České Budějovice

 
 
Cuba Bar & Hostel ubytování České Budějovice
Cuba Bar & Hostel ubytování České Budějovice

V přízemí budovy je situován stylový kubánský koktejlový bar, který zároveň v době provozu baru slouží jako recepce. Cena již od 260 Kč na osobu a noc!!! Parkování zdarma. V letních měsících je v provozu záhrádka propojená s barem pro příjemné setkávání se s ostatními lidmi V této době hostel nabízí 10 lůžek a 3 přistýlky ve třech pokojích.

ceny od 350,00 Kč
Penzion Relax Martina ubytování České Budějovice ***
Penzion Relax Martina ubytování České Budějovice

Penzion Relax Martina se nachází v Českých Budějovicích, v krásné malebné krajině jižních Čech nedaleko řeky Malše. Penzion poskytuje příjemné komfortní prostředí. Penzion Relax Martina v Českých Budějovicích ubytování:. Penzion Relax Martina v Českých Budějovicích nabízí ubytování v 1 jednolůžkovém pokoji, 2 apartmánech pro 6 osob, 2 apartmánech pro 4 osoby a 2 apartmánech pro 2 osoby.

ceny od 690,00 Kč
Penzion Pod Hradem ubytování Nové Hrady ***
Penzion Pod Hradem ubytování Nové Hrady

Penzion Pod Hradem v Nových Hradech  sídlí ve zrekonstruované klasicistní trojkřídlé usedlosti s uzavřeným dvorem z 1. poloviny 19. století. Penzion Pod Hradem v Nových Hradech  nabízí svým hostům ubytování v prostředí krásných Novohradských hor, kde si lze užívat jízd na kole po četných cyklotrasách nebo vyrazit na pěší túru po okolní nádherné krajině.

ceny od 800,00 Kč
Hotel Podhrad ubytování Hluboká nad Vltavou ****
Hotel Podhrad ubytování Hluboká nad Vltavou

Hotel Podhrad v Hluboké nad Vltavou ubytování:. Hotel Podhrad v Hluboké nad Vltavou nabízí ubytování v 70 pokojích  a 4 luxusních apartmá o celkové kapacitě 167 lůžek. Hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení a svým stylovým vybavením zcela odpovídají požadovaným standardům čtyřhvězdičkového hotelu koupelny s vanou či sprchou, WC, fén, trezor, minibar, telefon s přímou volbou, televizi se satelitním příjmem, připojení na internet je samozřejmostí.

ceny od 1 140,00 Kč
Hotel MALÝ PIVOVAR ubytování České Budějovice ****
Hotel MALÝ PIVOVAR ubytování České Budějovice

Budova hotelu Malý pivovar je opředená tajemstvím výroby světoznámého budějovického piva, která dotváří bohatou historii města. Hotel poskytuje velmi příjemné a pohodlné ubytování. Hotel Malý pivovar ubytování v Českých Budějovicích ubytování :. Hotel Malý pivovar ubytování v Českých Budějovicích má pro vás připraveno ubytování ve 25 komfortních pokojích a 4 luxusních apartmá.

ceny od 1 200,00 Kč
Hotel Záviš z Falkenštejna ubytování Hluboká nad Vltavou ****
Hotel Záviš z Falkenštejna ubytování Hluboká nad Vltavou

Hotel Záviš z Falkenštejna se nachází přímo na náměstí ve městě Hluboká nad Vltavou, jež je jedním z nejkrásnějších koutů nejen Jihočeského kraje, ale i celé České republiky a je ideálním místem pro trávení dovolené a zalíbení zde naleznou nejen milovníci přírody. Hotel Záviš z Falkenštejna ubytování v Hluboké nad Vltavou ubytování:.

ceny od 1 100,00 Kč
HOTEL DVOŘÁK **** ubytování České Budějovice ****
HOTEL DVOŘÁK **** ubytování České Budějovice

Hotel Dvořák v Českých Budějovích se nachází přímo na náměstí v prostorách bývalého hotelu Slunce. V tomto objektu vyrostla nová obchodní dominanta Českých Budějovic, Obchodní Galerie Dvořák, kde je umístěna celá řada obchodů, boutique, ale i restaurací a kaváren. Hotel Dvořák v Českých Budějovích ubytování. Hostům hotelu Dvořák v Českých Budějovích je k dispozici 33 luxusně vybavených pokojů s celkovou kapacitou 60 lůžek a možností přistýlek.

ceny od 880,00 Kč
Hotel KLIKA ubytování České Budějovice ***
Hotel KLIKA ubytování České Budějovice

Hotel Klika se nachází v metropoli jednoho z nejkrásnějších koutů České republiky. V historické zástavbě Českých Budějovic, pocházející ze 14. století, hosté mají možnost příjemného posezení v restauraci, či poklidného ubytování v samém centru města. Pár desítek kroků od hotelu Klika hosté mohou shlédnout Samsonovu kašnu, Černou věž, náměstí Přemysla Otakara II a mnohé další jedinečné památky.

ceny od 1 360,00 Kč
Hotel ZÁTKůV DůM ubytování České Budějovice ***
Hotel ZÁTKůV DůM ubytování České Budějovice

Hotel Zátkův Dům se nachází v historickém centru Českých Budějovic a je tvořen dvěma původně gotickými domy, které stály u hradeb královského města Českých Budějovic a tvořily spolu s Pražskou bránou důležitou součást obranné hradby ze severní strany. Při rekonstrukci domu č. 41 byla objevena pozdně gotická freska znázorňující pravděpodobně křest Krista sv. Janem Křtitelem.

ceny od 850,00 Kč
Apartmány Helena Žiaková ubytování Nové Hrady *
Apartmány Helena Žiaková ubytování Nové Hrady

Nabízíme Vám ubytování v rodinném penzionu Apartmány Helena  Žiaková , který se nachází v historické části města Nové Hrady. První zmínka o tomto městě, které leží v nádherné krajině Novohradských hor, je již z roku 1284. Městu dominují dvě pozoruhodné stavby, a to hrad Nové Hrady, vystavěný počátkem 12. století k ochraně obchodní stezky, a v rozlehlém parku ležící Nový zámek, empírová stavba z let 1801 – 1810.

ceny od 450,00 Kč
Restaurant-Pension L-Club ubytování Hluboká nad Vltavou ****
Restaurant-Pension L-Club ubytování Hluboká nad Vltavou

Penzion L-CLUB v Hluboké nad Vltavou je vyhledávaným místem pro trávení rodinné dovolené. Pohodlné pokoje najdete v samotné budově penzionu i v neméně příjemné depandanci vzdálené asi 50m. Před penzionem v Hluboké nad Vltavou se nachází autobusová zastávka a zastávka MHD, vlaková zastávka je ve vzdálenosti cca 1 km. Pension L-Club v Hluboké nad Vltavou ubytování.

ceny od 1 280,00 Kč
Penzion Smetanka České Budějovice ubytování České Budějovice ***
Penzion Smetanka České Budějovice ubytování České Budějovice

Podrobný popisVzhledem k tomu, že Apartmán-penzion se nachází v klidné části centra, umožňuje tak svým návštěvníkům vychutnat si pobyt v klidu a soukromí. A právě proto je od počátku své existence vyhledáván jak návštěvníky hledajícími ubytování na svých služebních cestách, tak turisty, toužícími po klidném zázemí umístěném v centru města. - více Ubytování je pro hosty zajištěno ve dvoulůžkových apartmánech s možností dvou přistýlek.

ceny od 690,00 Kč
Penzion Minor ubytování České Budějovice ***
Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor Vám  s potěšením zajistí splnění Vašich přání v zájmové kulturní či sportovní oblasti. Dle Vašeho přání Vás po předchozí dohodě dopraví z autobusového nebo vlakového nádraží do penzionu – zdarma. Penzion Minor v Českých Budějovicích ubytování. Penzion Minor Českých Budějovicích Vám nabídne ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a v jednom apartmá pro 1 – 4 osoby.

ceny od 690,00 Kč
Penzion Pod Kaštany ubytování Nové Hrady ***
Penzion Pod Kaštany ubytování Nové Hrady

Penzion Pod Kaštany se nachází v Hojné Vodě Nových Hradech v nadmořské výšce 791metrů a je ideálním východiskem pro výlety do překrásných Novohradských hor. Penzion Pod Kaštany v Nových Hradech poskytuje příjemné a pohodlné ubytování. Penzion Pod Kaštany v Nových Hradech ubytování:. Penzion Pod Kaštany v Nových Hradech nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových prostorných pokojích se sprchovým koutem a WC.

ceny od 330,00 Kč
Hotel U Budvaru ubytování České Budějovice ***
Hotel U Budvaru ubytování České Budějovice

Hotel u Budvaru se nachází v malebném městě, plných krásných památek Českých Budějovicích Hotel u Budvaru se nachází hned vedle pivovaru Budějovický Budvar. Hotel u Budvaru vám poskytne příjemné a poklidné ubytování. Hotel u Budvaru v Českých Budějovicích UBYTOVÁNÍ:. Hotel u Budvaru v Českých Budějovicích vám poskytne komfortní a luxusně zařízené pokoje.

ceny od 600,00 Kč