KATALOG UBYTOVÁNÍ V ČESKÉ REPUBLICE
 
 
 
KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
HOTELY - PENZIONY - REZERVACE
 
 
 
 
 
 
 
"Sport" balíček Cena: 3.780,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Brno-město

 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Brno-město

 
 
penzion Derivia ubytování Brno
penzion Derivia ubytování Brno

Penzion Derivia se nachází v Brně jen 3 minuty od centra města a přesto v něm hosté naleznou klid a pohodu. Penzion Derivia v Brně je příjemně a útulně zařízen a díky zkušenostem ochotného personálu dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Na recepci penzionu Derivia v Brně hosté naleznou odpověd na všechny případné dotazy. Penzion Derivia v Brně ubytování. Penzion Derivia v Brně má kapacitu 18 lůžek, které můžou hosté plně využít.

ceny od 795,00 Kč
Penzion Iberica ubytování Brno **
Penzion Iberica ubytování Brno

Penzion Iberica v Brně UBYTOVÁNÍ:. Nekuřácký penzion Iberica v Brně nabízí stylové ubytování v celkem 6 zařízených pokojích s kapacitou 15 lůžek. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně. Penzion Iberica ubytování v Brně RESTAURACE:. Přímo v penzionu Iberica v Brně je hostům k dispozici bar, kavárna Cafe Iberica, kde je hostům v ranních hodinách podávána snídaně - vybírat můžete ze sedmi českých a typicky španělských snídaňových menu.

ceny od 720,00 Kč
Hotel Rakovec ubytování Brno ***
Hotel Rakovec ubytování Brno

Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v nejvýznamnější rekreační oblasti města Brna, na Brněnské přehradě, která vznikla před 70-ti lety zatopením městské části Brno-Kníničky. Součástí hotelu Rakovec v Brně je také restaurace, která je nejen pro hosty, ale také pro veřejnost. Z hotelu je překrásný výhled na vodní nádrž a okolní přírodu. Hotel Rakovec v Brně ubytování.

ceny od 800,00 Kč
Hostel Fléda ubytování Brno **
Hostel Fléda ubytování Brno

Pokud hledáte levné a přesto komfortní ubytování je pro vás hostel Fléda tou pravou volbou. Hostel Fléda v Brně ubytování:. Hostel Fléda v Brně nabízí k ubytování 9 pokojů, z toho 3 dvoulůžkové, 1 pětilůžkový, 1 čtyřlůžkový, 1 osmilůžkový, 2 dvanáctilůžkové a 1 čtrnáctilůžkový pokoj. U osmí až čtrnáctilůžkových pokojů se jedná vždy o kombinaci dvou průchozích nebo samostatných pokojů, které mají většinou vlastní koupelny a vybavené kuchyně.

ceny od 290,00 Kč
Penzion Dvořákova ubytování Brno ***
Penzion Dvořákova ubytování Brno

Penzion Dvořákova poskytuje ubytování v příjemném a klidném prostředí přímo v srdci města Brna, v pěší zóně nedaleko náměstí Svobody na ulici Dvořákova 1. Penzion Dvořákova ubytování v Brně ubytování:. Penzion Dvořákova ubytování v Brně nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a základní kuchyňskou linkou. Pokoje jsou moderně zařízené v příjemných barvách a každý z nich je vybaven bezplatným připojením k internetu pomocí Wi-Fi.

ceny od 1 090,00 Kč
Ubytování v soukromí Budinská Eva ubytování Brno *
Ubytování v soukromí Budinská Eva ubytování Brno

Ubytování v soukromí Eva Budinská v Brně se nachází v klidné okrajové části Brna Nový Lískovec. Brno je druhým největším městem České republiky. Rozprostírá se na soutoku Svratky a Svitavy, v místech kudy po staletí vedly významné obchodní cesty. Se svojí bohatou historií a širokou nabídkou služeb je Brno přitažlivým cílem turistů z celého světa. Ubytování v soukromí Eva Budínská v Brně.

ceny od 400,00 Kč
Hostel Jacob ubytování Brno **
Hostel Jacob ubytování Brno

Hostel Jacob se nachází v Brně a je situovaný na jednom z nejmalebnějších náměstíček v pěší zóně přímo v srdci Brna v pátém patře historické budovy. Jakubské náměstí je skutečnou oázou klidu, kde můžete posedět na zahrádce malebné kavárny či cukrárny s výhledem na pozdně gotický Kostel svatého Jakuba. Hostel Jacob v Brně ubytování:. Hostel Jacob v Brně nabízí ubytování v příjemném a klidném prostředí v centru Brna.

ceny od 350,00 Kč
Hotel Vista Brno ubytování Brno ***
Hotel Vista Brno ubytování Brno

Kompletní rekonstrukce Hotelu Vista v Brně byla dokončena v roce 2010 a v současnosti je business economy hotelem. Hotel Vista v Brně ubytování. Hotel Vista v Brně poskytuje 65 nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojů, s ohledem na pohodlí klienta a jsou vybaveny koupelnou, wc, telefónem, barevnou TV se zahraničními televzními programy.

ceny od 1 400,00 Kč
Hotel Europa ubytování Brno ****
Hotel Europa ubytování Brno

Samotný hotel Europa sídlí v secesní budově z 19. století a díky úsilí jeho nynějšího italského vlastníka byl v roce 2007 zrestaurován do své původní krásy. Roku 2010 se Hotel Europa díky společnému soužití třiceti českých a italských umělců proměnil v jedno velké umělecké dílo s ústředním tématem pohostinnost a stal se tak pojítkem mezi uměním a turismem.

ceny od 1 375,00 Kč
Maximus Resort Hotel Brno ubytování Brno ****
Maximus Resort Hotel Brno ubytování Brno

Podrobný popisHotel Maximus Resort - Hotel nabízí nabízí svým klientům ubytování ve 14 dvoulůžkových pokojích, 2 třílůžkových pokojích, 1 čtyřlůžkovém pokoji a ve 2 apartmánech. Maximální počet ubytovaných na pevném lůžku je 42 osob. Maximální počet ubytovaných - včetně přistýlek - 52 osob. Samozřejmostí vybavení pokoje je televize vč. - více satelitních programů, rádio, telefon, minibar, spolu s příjemnou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

ceny od 1 500,00 Kč
Hostel MITTE ubytování Brno
Hostel MITTE ubytování Brno

Hostel Mitte v Brně sídlí v historickém domě postaveném v roce 1659 ve středu Brna na Panské ulici číslo 11, v jednom z mála objektů, kterého se nedotkla rozsáhlá asanace koncem devatenáctého století, při níž bylo centrum přestavěno a většina staršícho domů zbořena. Brno je druhé největší město v ČR a určitě má návštěvníkům co nabídnout, jak z kulturního tak turistického hlediska. Hostel Mitte v Brně ubytování.

ceny od 400,00 Kč
Hotel Myslivna Brno ubytování Brno ***
Hotel Myslivna Brno ubytování Brno

Hotel Myslivna se nachází v krásném přírodním prostředí městského lesoparku nad areálem brněnského Výstaviště s výhledem na panorama města Brno. Pouhých 10 minut z centra a jednoduchým příjezdem z dálnice D1. Ubytování v Brně v hotelu Myslivna - svým vybavením bude vyhovovat i těm nejnáročnějším hostům. Hotel Myslivna ubytování v Brně:. Ubytování v hotelu Myslivna v Brně, hostům poskytne luxusní a zároveň klidné ubytování v nádherném prostředí nad Brnem.

ceny od 968,00 Kč
HOTEL BÍLÁ RŮŽE ubytování Brno ***
HOTEL BÍLÁ RŮŽE ubytování Brno

Hotel leží pří hlavním dálničním tahu z Prahy a Olomouce - Exit 196B. Hotel disponuje 16ti dvoulůžkovými, 5ti jednolůžkovými pokoji a dvěma apartmány. Moderně a účelně zařízené pokoje skýtají ideální možnosti nejen pro příjemný odpočinek, ale i pro práci obchodních cestujících. - více Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, koupelnou nebo sprchovým koutem, telefonem, TV+SAT a minibarem.

ceny od 960,00 Kč
A-Sport Hotel ubytování Brno ***
A-Sport Hotel ubytování Brno

Podrobný popisA - Sport Hotel - Hotel se nachází asi 4 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních a tuzemských výstav a veletrhů, dějiště závodů silničních motocyklů, které se pořádají na okruhu T. G. Masaryka. Hotel nabízí 37 pokojů velice komfortně a moderně zařízených s vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou. - více Všechny pokoje jsou vybaveny kabelovou TV a minibarem.

ceny od 1 140,00 Kč
Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz ubytování Brno ***
Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz ubytování Brno

Motorest Rohlenka v Tvarožné byl postaven před 15-ti lety na místě původního zájezdního hostince. V těsné blízkosti Rohlenky pod kopcem Santon se roku 1805 odehrála historická Bitva tří císařů AUSTERLITZ. Motorest Rohlenka v Tvarožné ubytování. Motorest Rohlenka v Tvarožné nabízí příjemné ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s celkovou ubytovací kapacitou 50 lůžek.

ceny od 500,00 Kč