KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Zlaté Hory

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Zlaté Hory

 
 
Chata Orlí vrch na Rejvíze ubytování Zlaté Hory ***
Chata Orlí vrch na Rejvíze ubytování Zlaté Hory

Chata Orlí vrch na Rejvíze ve Zlatých Horách je zároveň farmou hospodařící v nádherné, ale drsné krajině hrubého Jeseníku na náhorní plošině osady Rejvíz v nadmořské výšce 772m. V chatě Orlí vrch na Rejvíze ve Zlatých Horách se můžete těšit na koně, ovce, kozy, slepice, divoká a domácí prasata, která jsou chována alternativním způsobem ve volné přírodě a vyrábí zde kozí sýr.

ceny od 500,00 Kč
Hotýlek U Pekina ubytování Zlaté Hory
Hotýlek U Pekina ubytování Zlaté Hory

Hotýlek U Pekina se nachází ve Zlatých Horách a svým hostům nabízí velmi pěkné stylové ubytování. Penzion byl postaven již na konci 18. století. Hotýlek U Pekina ve Zlatých Horách ubytování:. Hotýlek u Pekina ve Zlatých Horách nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování v krásném prostředí Jeseníků. Hotýlek U Pekina nabízí ubytování ve 2 až 5 lůžkových pokojích pro 50 osob s možností přistýlky a televize.

ceny od 460,00 Kč
Restaurant a penzion v Gruntě ubytování Zlaté Hory *
Restaurant a penzion v Gruntě ubytování Zlaté Hory

Restaurant a penzion v Gruntě najdete v samém středu obce Dolní Údolí, na břehu zlatonosné říčky Olešnice, pár kilometrů od Jeseníku. Obec je od r. 2004 spolu se sousední obcí Horní Údolí vyhlášena vesnickou památkovou zónou. Toto překrásné místo na hranici chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku je velice vhodné, jak pro rodinnou rekreaci, tak pro školy v přírodě, sportovní soustředění a školení.

ceny od 450,00 Kč
Hotel Minerál ubytování Zlaté Hory ***
Hotel Minerál ubytování Zlaté Hory

Hotel Minerál se nachází ve Zlatých Horách v podhůří Jeseníků. Svou polohou je ideálním místem pro milovníky turistiky, přátelská i obchodní setkání, výlety a rodinné pobyty. Hotel Minerál ve Zlatých Horách ubytování:. Hotel Minerál ve Zlatých Horách nabízí ubytování o celkové kapacitě 22 lůžek ve 2 jednolůžkových a 8 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchovým koutem a WC.

ceny od 560,00 Kč
Hotel Praděd Thamm ubytování Zlaté Hory ***
Hotel Praděd Thamm ubytování Zlaté Hory

Hotel Praděd Thamm se nachází v obci Zlaté Hory v podhůří Jeseníků a je nově zrekonstruovanou součástí bývalého hotelu Praděd, původně hotelu Thamm. Hotel vznikl náročnou, ale citlivou rekonstrukcí budovy, jejíž historie sahá do 30. let 19. století. Hotel je zaměřen jak na kongresové a konfereční služby, tak na relaxační a sportovní pobyty ideální pro rodiny s dětmi.

ceny od 250,00 Kč