KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Žďár nad Sázavou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Žďár nad Sázavou

 
 
Hotel Hajčman ubytování Žďár nad Sázavou ***
Hotel Hajčman ubytování Žďár nad Sázavou

Hotel Hajčman ve Žďáru nad Sázavou prošel v roce 2003 celkovou rekonstrukcí. Hotel Hajčman ve Žďáru nad Sázavou UBYTOVÁNÍ:. Hotel Hajčman ve Žďáru nad Sázavou a má k dispozici 48 lůžek ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a 3 apartmány pro 2 osoby. Příjemné pokoje hotelu Hajčman ve Žďáru nad Sázavou jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

ceny od 690,00 Kč
Penzion Červeňáček ubytování Žďár nad Sázavou
Penzion Červeňáček ubytování Žďár nad Sázavou

Penzion Červeňáček se nachází ve Žďáru nad Sázavou v centru Českomoravské vysočiny v oblasti Žďárských vrchů v obci Polnička. Penzion Červeňáček poskytuje pohodlné a útulné ubytování. Penzion Červeňáček ve Žďáru nad Sázavou ubytování:. Penzion Červeňáček ve Žďáru nad Sázavou nabízí k ubytování 2 čtyřlůžkové apartmány s kuchyní, 1 dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou, dále 1 dvoulůžkový pokoj a 1 čtyřlůžkový pokoj.

ceny od 314,00 Kč
Hotel Jehla ubytování Žďár nad Sázavou ***
Hotel Jehla ubytování Žďár nad Sázavou

Hotel Jehla se nachází přímo v srdci Českomoravské vrchoviny na okraji Žďáru nad Sázavou. Žďár nad Sázavou je město hostitelem hudebních koncertů, akcí Concentus Moraviae a České sny - mezinárodního hudebního projektu pod záštitou Magdaleny Kožené a Václava Havla. Hotel Jehla ve Žďáru nad Sázavou ubytování. Hotel Jehla ve Žďáru nad Sázavou nabízí ubytování v celkem 120 pokojích vybavených sociálním zařízením, TV a telefonem.

ceny od 1 150,00 Kč
Hotelový dům Morava ubytování Žďár nad Sázavou *
Hotelový dům Morava ubytování Žďár nad Sázavou

Poloha a charakter hotelového domu Morava ve Žďáru nad Sázavou nabízí návštěvníkům pěkné a levné ubytování v centru města Žďáru nad Sázavou. Hotelový dům Morava ve Žďáru nad Sázavou ubytování. Hotelový dům Morava ve Žďáru nad Sázavou disponuje 16-ti dvoulůžkovými, 5-ti třílůžkovými a 23 čtyřlůžkovými pokoji a na některých pokojích je možná přistýlka.

Penzion Tisůvka ubytování Žďár nad Sázavou **
Penzion Tisůvka ubytování Žďár nad Sázavou

Penzion Tisůvka ve Žďáru nad Sázavou ubytování:. Penzion Tisůvka ve Žďáru nad Sázavou nabízí k ubytování čtyřlůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, vybavené televizí a ledničkou. V jednom z pokojů je možnost 2 přistýlek. Pro náročnější hosty má penzion připraven čtyřlůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou s jídelnou.

ceny od 300,00 Kč
Hotel Tálský mlýn ubytování Žďár nad Sázavou ***
Hotel Tálský mlýn ubytování Žďár nad Sázavou

Hotel Tálský Mlýn leží na březích Pilské nádrže na okraji města Žďár nad Sázavou. K dispozici je 18 dvoulůžkových pokojů s možností jedné nebo dvou přistýlek, bezbariérový pokoj a apartmán. Maximální kapacita je 50 lůžek. Hotel je připraven zabezpečit pořádání kongresů a firemních akcí - k dispozici je konferenční sál s kapacitou 50 míst. Parkování zajištěno v bezprostřední blízkosti hotelu.

ceny od 550,00 Kč