KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Víkendový wellness Cena: 1.640,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Vranov nad Dyjí

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Vranov nad Dyjí

 
 
Penziony a restaurace GAUDEO ubytování Vranov nad Dyjí ***
Penziony a restaurace GAUDEO ubytování Vranov nad Dyjí

Penzion Gaudeo se nachází ve Vranově nad Dyjí. Vzdálenost 200 m od pláže na Vranovské přehradě. Penzion Gaudeo poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Penzion Gaudeo ve Vranově nad Dyjí ubytování:. Penzion Gaudeo ve Vranově nad Dyjí poskytuje ubytování o celkové kapacitě 88 lůžek ve třech budovách, rozdělených do 12-ti čtyřlůžkových mezonetových a 20-ti dvoulůžkových apartmánů, z toho 4 apartmány jsou plně bezbarierové.

ceny od 490,00 Kč
Penzion Přehrada** ubytování Vranov nad Dyjí **
Penzion Přehrada** ubytování Vranov nad Dyjí

Rekreační zařízení penzion Přehrada poskytuje ubytování v oblasti Vranova nad Dyjí. Oblast Vranova nad Dyjí uchvátí svojí krásou každého díky okolní přírodě. V těsné blízkosti se nachází přehrada a pláže. Od samotné hráze Vranovské přehrady je areál vzdálen 3oo m a od pláže necelých 1o minut běžnou chůzí. Národní park Podyjí, přímo vybízí k využití volného času. Penzion Přehrada Ubytování ve Vranově nad Dyjí:.

ceny od 1 250,00 Kč
Volareza - hotel Vranov ubytování Vranov nad Dyjí ***
Volareza - hotel Vranov ubytování Vranov nad Dyjí

Volareza - hotel Vranov nabízí ubytování na břehu Vranovské přehrady v překrásné přírodě jižní Moravy. Svým zázemím a poskytovanými službami je vhodný pro rodinnou rezkreaci, ozdravné a wellness pobyty. Hotel je sezonní, s provozem duben až říjen v celkové kapacitě 114 lůžek. Nabízíme ubytování v nově rekonstruovaných pokojích. Celková skladba pokojů  je  4  jednolůžkové, 52 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlky.

Zámecký Hotel ubytování Vranov nad Dyjí ***
Zámecký Hotel ubytování Vranov nad Dyjí

Zámecký hotel se nalézá v malebném údolí řeky Dyje, která protéká Vranovem nad Dyjí, v těsné blízkosti státního zámku Vranov nad Dyjí. Je to velmi klidné prostředí, které nabízí všem hostům odpočinek v prostředí starobylého, avšak s odpovídajícím komfortem Zámeckého hotelu. Hosté si mohou také vybrat z nespočtu zážitků jak ve Vranově nad Dyjí, tak v blízkém i širokém okolí. Zámecký hotel se nalézá v malebném údolí řeky Dyje, která protéká Vranovem nad Dyjí, v těsné blízkosti státního zámku Vranov nad Dyjí.

ceny od 1 180,00 Kč
Chata u pláže - Vranovská přehrada ubytování Vranov nad Dyjí **
Chata u pláže - Vranovská přehrada ubytování Vranov nad Dyjí

Chata má dva samostatné apartmány pro 4 osoby. Každý apartmán má vlastní WC, sprchový kout a kuchyňku vybavenou základním nádobím. Dále k dispozici elektrický vaříč, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba a lednice. Venku je možné posezení na terase. Možnost grilování - přímo u chaty je gril. Během prázdnin se pořádá na vranovské pláži mnoho kulturních akcí s bohatým zábavným programem.