KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Velké Meziříčí

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Velké Meziříčí

 
 
Motel Jestřábec ubytování Velké Meziříčí ***
Motel Jestřábec ubytování Velké Meziříčí

Motel Jestřábec ve Velkém Meziříčí nabízí jedno z nejklidnějších ubytování v jižní části Českomoravské vrchoviny. Motel Jestřábec ve Velkém Meziříčí leží stranou od silničního ruchu mezi lesy a loukami, je snadno přístupný i v zimních podmínkách. Dálnice D1 i hlavní silniční tah. Motel Jestřábec ve Velkém Meziříčí ubytování. Motel Jestřábec ve Velkém Meziříčí nabízí příjemné ubytování ve dvoulůžkových až pětilůžkových pokojích.

ceny od 500,00 Kč
Hotel Jelínkova vila ubytování Velké Meziříčí ***
Hotel Jelínkova vila ubytování Velké Meziříčí

Hotel Jelinkova vila je otevřen od roku 2004. Pro svou výhodnou polohu v centru Velkého Meziříčí , které leží prakticky uprostřed republiky v bezprostřední blízkosti dálnice D1 bývá využíván hosty z celé ČR i z celé Evropy. Hotel Jelínkova vila se nachází nedaleko centra Velkého Meziříčí leží prakticky uprostřed republiky v bezprostřední blízkosti dálnice D1. Hotel Jelínkova vila využívájí hosté z celé ČR i z celé Evropy.

ceny od 1 140,00 Kč
Hotel Pod Zámkem ubytování Velké Meziříčí ***
Hotel Pod Zámkem ubytování Velké Meziříčí

Hotel Pod Zámkem se nachází ve Velkém Meziříčí v historické části města Velkého Meziříčí. V blízkosti můžete navštívit Muzeum silnic a dálnic, kostel svatého Mikuláše s největším ciferníkem v ČR. Hotel Pod Zámkem ve Velkém Meziříčí ubytování:. Hotel Pod Zámkem ve Velkém Meziříčí nabízí k ubytování 2 apartmá dvoupokojové, stylově zařízené, koupelna s vířivou vanou.

ceny od 980,00 Kč