KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Velké Losiny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Velké Losiny

 
 
Wellness Hotel Diana ubytování Velké Losiny ***
Wellness Hotel Diana ubytování Velké Losiny

Wellness hotel Diana ve Velkých Losinách je vyhledáván pro své komfortní ubytování a nádherné prostředí uprostřed přírody nedaleko lázeňského města. Wellness hotel Diana ve Velkých Losinách je vyhledáván především pro klidný a ničím neručený pobyt. Wellness hotel Diana ve Velkých Losinách ubytování. Wellness hotel Diana ve Velkých Losinách může hostům nabídnout ubytování v jednolůžkových až dvoulůžkových pokojích.

ceny od 1 100,00 Kč
Penzion Švihák lázeňský ubytování Velké Losiny ***
Penzion Švihák lázeňský ubytování Velké Losiny

Rádi přivítáme jednotlivce, páry i celé rodiny s dětmi, pro které máme potřebné vybavení. Těšíme se na Vás!. Penzion v lázeňském městě Velké Losiny Vám nabízí kvalitní ubytování v příjemném rodinném prostředí. 31 lůžek v 8 pokojích s vlastní koupelnou, TV a WiFi zajistí Váš kvalitní odpočinek. Společné chvíle můžete strávit ve společenské místnosti hraním stolního fotbálku, společenských her nebo například Wii her.

ceny od 500,00 Kč
Penzion Horinka ubytování Velké Losiny
Penzion Horinka ubytování Velké Losiny

Penzion Horinka nabízí ubytovací služby s celoročním provozem v centru obce Velké Losiny v Jeseníkách, v bezprostřední blízkosti areálu Lázní Velké Losiny. Penzion Horinka nabízí ubytovací služby s celoročním provozem v centru obce Velké Losiny v Jeseníkách, v bezprostřední blízkosti areálu Lázní Velké Losiny. V penzionu se nachází 17 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout), z toho 4 pokoje pro osoby zdravotně postižené.

ceny od 500,00 Kč
Penzion Švihák lázeňský ubytování Velké Losiny ***
Penzion Švihák lázeňský ubytování Velké Losiny

Nabízíme Vám příjemné ubytování v penzionu Švihák lázeňský ve Velkých Losinách. Najdete zde 31 lůžek v 8 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi. Společné chvíle můžete strávit ve společenské místnosti s dětským koutkem, televizí a fotbálkem. Z místnosti je vstup na terasu a velkou zahradu, kde můžete grilovat v altánku, zatímco děti budou dovádět na houpačkách, skluzavkách, prolézačkách, trampolíně nebo velkém bazénu.