KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Velké Karlovice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Velké Karlovice

 
 
Penzion na Pluskovci ubytování Velké Karlovice
Penzion na Pluskovci ubytování Velké Karlovice

Penzion Na Pluskovci ve Velkých Karlovicích ubytování:. Penzion Na Pluskovci ve Velkých Karlovicích nabízí ubytování v pokojích v hlavní budově, chatkách nebo v apartmánech depandance penzionu. Všechny prostory penzionu jsou vyhrazeny jako nekuřácké. Pokoje v hlavní budově jsou mezonetového typu a jsou řešeny atypicky a v dolní části jsou pokoje pro 2 osoby, v podkroví pak 2-3 osoby.

ceny od 800,00 Kč
Apartmány u Gášků ubytování Velké Karlovice *

Apartmány u Gášků se nacházejí ve Velkých Karlovicích v údolí Léskové v podhůří Javorníků a Beskyd v Chráněné krajinné oblasti Beskydy. V údolí Leskové na svahu hřebenu Lemešná je uchován relikt pralesa Razula. Apartmány u Gášků ve Velkých Karlovicích ubytování:. Apartmány u Gášků ve Velkých Karlovicích nabízí k ubytování čtyři útulné apartmány. Jeden z nich je bezbariérový.

ceny od 360,00 Kč
Chalupa Na Sklepě ubytování Velké Karlovice *

Chalupa Na Sklepě se nachází ve Velkých Karlovicích. Velké Karlovice leží na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů. Pod vrcholem Trojačka zde pramení řeka Bečva. Chalupa Na Sklepě poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Chalupa Na Sklepě ve Velkých Karlovicích ubytování:. Chalupa Na Sklepě ve Velkých Karlovicích nabízí ubytování ve stylové dřevěnici s kapacitou 4-6 lůžek v klidné části Velkých Karlovic v údolí Léskové.

ceny od 1 900,00 Kč
Penzion Pod Pralesem ubytování Velké Karlovice *

Penzion Pod Pralesem ubytování ve Velkých Karlovicích se nachází v turisticky atraktivním, ale přitom klidném místě Velkých Karlovic, v blízkosti běžeckých tras, lyžařských vleků, cyklotras a jedlo-bukového pralesa Razula. Penzion nabízí velice příjemného ubytování vhodné pro každého. Penzion Pod Pralesem ubytování ve Velkých Karlovicích ubytování :.

ceny od 450,00 Kč
Penzion Na Kopečku ubytování Velké Karlovice *

Rodinný penzion Na Kopečku se nachází ve Velkých Karlovicích v údolí Léskové, v blízkosti lyžařského vleku, cyklostezky, běžecké stopy, turistických tras a pralesa Razula. Penzion Na Kopečku ve Velkých Karlovicích ubytování:. Penzion Na Kopečku ve Velkých Karlovicích nabízí ubytování o celkové kapacitě penzionu 16 lůžek. V penzionu můžete bydlet ve 4 samostatných pokojích s vlastním sociálním zařízením.

ceny od 780,00 Kč
Dvůr U Kříža ubytování Velké Karlovice *

Penzion Dvůr U kříža ve Velkých Karlovicích je svým charakterem zemědělskou usedlostí. Ve dvoře penzionu Dvůr U kříža ve Velkých Karlovicích jsou chovány koně - tažné pro práci v lese a také jezdeckého. Pokud nepracují, pasou se v ohradách u dvora. K Valašsku patří ovce - proto zde nechybí stádo oveček, které od jara do podzimu spásají okolní louky a pastviny. Penzion Dvůr U kříža ve Velkých Karlovicích ubytování.

Hotel Kyčerka ubytování Velké Karlovice
Hotel Kyčerka ubytování Velké Karlovice

Horský hotel Kyčerka se nachází v nejrozsáhlejší valašské obci Velké Karlovice na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů. Oblast nabízí spousty lákadel, ať už v podobě nedotčené rozmanité přírody, nebo stavitelského umění našich valašských předků, či různorodých sportovních aktivit. Horský hotel Kyčerka se nachází v nejrozsáhlejší valašské obci Velké Karlovice na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů.

ceny od 1 120,00 Kč