KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Uherský Brod

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Uherský Brod

 
 
Hotel Palmira ubytování Uherský Brod ***
Hotel Palmira ubytování Uherský Brod

Hotel Palmira v Uherském Brodě je vyhledáván zejména navštěvniky Uhersko Brodska a Bílých karpat v jejichž podhůří se nachází. Hotel Palmira v Uherském Brodě ubytování:. Hotel Palmira v Uherském Brodě nabízí ubytování o celkové kapacitě 33 lůžek ve dvanácti dvoulůžkových pokojích a jednom apartmá s možností přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí a telefonem.

Penzion Javořina ubytování Uherský Brod ***

Penzion Javořina v Uherském Brodě se nachází v blízkosti centra Uherského Brodu, který je jednou z bran do Bílých Karpat a Luhačovického Zálesí. Penzion Javořina v Uherském Brodě je vhodný pro klienty, kteří plánují během pobytu kombinovat turistiku a možnosti ubytování v centru kulturního střediska. V tomto městě, kde se vyrábí pivo Janáček, se nachází přes 80 restaurací, vináren, barů a hospůdek.