KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Uherské Hradiště

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Uherské Hradiště

 
 
HOTEL MORAVA*** ubytování Uherské Hradiště ***
HOTEL MORAVA*** ubytování Uherské Hradiště

Hotel MORAVA najdete v samotném centru Slovácka, historickém městě Uherském Hradišti, založeném již r. 1257 jako město královské a r. 1990 vyhlášeném památkovou zónou. Samotná poloha hotelu v klidné části města Vám zaručuje příjemný a ničím nerušený pobyt. Ubytování: Hotel MORAVA v Uherském Hradišti má kapacitu 110 lůžek v 51 pokojích jedno až třílůžkových a dvou apartmá.

ceny od 450,00 Kč
Penzion Na Stavidle ubytování Uherské Hradiště ***
Penzion Na Stavidle ubytování Uherské Hradiště

Penzion Na Stavidle v Uherském Hradišti Vám nabízí přátelské prostředí nekuřáckého penzionu s dalšími službami pro spokojený pobyt. Pokud jste přijeli poznat město a krásy regionu, pak jste tu na správném místě a vítáni. Penzion Na Stavidle v Uherském Hradišti ubytování. Penzion Na Stavidle v Uherském Hradišti nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích.

ceny od 550,00 Kč
Ubytovna Orlovna ubytování Uherské Hradiště
Ubytovna Orlovna ubytování Uherské Hradiště

Přímo na Mariánském náměstí v historickém centru moravského města Uherské Hradiště se nachází turistická ubytovna Orlovna, která nabízí pohodlné a čisté ubytování za přijatelné ceny. Název ubytovny je odvozen od tělovýchovné organizace Orel, která budovu ubytovny také vlastní a má svou tradici již přes 100 let. Ubytovna Orlovna v Uherském Hradišti UBYTOVÁNÍ.

ceny od 280,00 Kč
Hotel Maxi ubytování Uherské Hradiště ***
Hotel Maxi ubytování Uherské Hradiště

Hotel Maxi v Uherském Hradišti disponuje bezchybným hotelovým servisem, přátelským prostředím a samozřejmě kvalitním ubytováním. Hotel Maxi v Uherském Hradišti ubytování. Celková kapacita hotelu Maxi v Uherském Hradišti je 28 hostů v 6 jednolůžkových pokojích, v 6 dvoulůžkových pokojích, ve 2 třílůžkových pokojích a v 1 apartmánu pro 4 osoby.

ceny od 1 090,00 Kč
Hotel Koníček ubytování Uherské Hradiště ***
Hotel Koníček ubytování Uherské Hradiště

Hotel Koníček se nachází v Uherském Hradišti v klidné části královského města. Hotel Koníček v Uherském Hradišti poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Hotel Koníček v Uherském Hradišti ubytování:. Hotel Koníček v Uherském Hradišti nabízí komfortní ubytování ve 22 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Současná podoba Hotelu a restaurace Koníček si zachovává proporci místního tradičního stavebního pojetí architektury.

ceny od 1 170,00 Kč
HOTEL SLUNCE ubytování Uherské Hradiště ****
HOTEL SLUNCE ubytování Uherské Hradiště

Luxusní hotel Slunce se nachází v Uherském Hradišti přímo na náměstí. Na náměstí, kterému dominuje hotel a kostel Sv. Františka Xaverského. Pří návštěvě hotelu Slunce v Uherském Hradišti kde se historie střetává s moderním komfortem, naleznete v krásných prostorách renesanční stavby vše, co k modernímu hotelu patří. Hotel Slunce v Uherském Hradišti UBYTOVÁNÍ:. Hotel Slunce  v Uherském Hradišti je luxusně a vkusně zařízen.

ceny od 1 800,00 Kč
Hotel GRAND ubytování Uherské Hradiště ***
Hotel GRAND ubytování Uherské Hradiště

Hotel*** s mnohaletou tradicí v centru města nabízí ubytování v 53 jedno a dvoulůžkových pokojích. Hotelová restaurace a kavárna poskytují návštěvníkům celodenní služby v nově vybavených interiérech. Ke společenským i obchodním jednáním slouží dva salonky, WIFI je hostům k dispozici ve všech prostorech hotelu. Parkování je zajištěno na chráněném hotelovém parkovišti nebo na parkovišti před hotelem.

ceny od 950,00 Kč