KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lyžařský balíček Cena: 1.990,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Turnov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Turnov

 
 
Hotel Korunní Princ ubytování Turnov ***
Hotel Korunní Princ ubytování Turnov

Hotel Korunní Princ v Turnově se nachází přímo na náměstí tohoto krásného města. Turnov v srdci Českého ráje je snadno a pohodlně dostupný, jak automobilem (z Prahy - rychlostní silnice R10) tak i vlakem nebo autobusem. Hotel Korunní Princ v Turnově ubytování. K dispozici v hotelu Korunní Princ v Turnově je 23 pokojů s kapacitou 65 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové s možností přistýlky.

ceny od 605,00 Kč
Hotel Paradis ubytování Turnov ***
Hotel Paradis ubytování Turnov

Hotel Paradis se nachází přímo v centru města Turnov a to pouhých 200 m od náměstí. Hotel Paradis poskytuje pohodlné a příjemné ubytování, které je vhodné pro každého. Hotel Paradis ubytování v Turnově ubytování:. Hotel Paradis ubytování v Turnově nabízí celoroční provoz. K dispozici jsou zde prostorné a velmi útulné jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, do kterých je možno dodat přistýlky a dále jeden pokoj apartmánového typu.

ceny od 750,00 Kč
Hotel Karel IV ubytování Turnov ***
Hotel Karel IV ubytování Turnov

Hotel Karel IV. má optimální polohu vzhledem k tomu, že se nachází několik minut od centra města v klidné vilové čtvrti. Hoteloví hosté mají k dispozici uzavřené parkoviště a kolárnu, uzavřenou zahradu s bazénem 10 x 5 m, dětské brouzdaliště 3 x 2 m, dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou a hřiště s basketbalovým košem.

ceny od 904,00 Kč
Penzion U Koubusů ubytování Turnov
Penzion U Koubusů ubytování Turnov

Penzion U Koubusů nabízí ubytování na klidném místě v obci Pelešany, v blízkosti samotného srdce regionu Český ráj, nedaleko města Turnov a na počátku Stezky Českého ráje. Pension U Koubusů nabízí ubytování na klidném místě v obci Pelešany, v blízkosti samotného srdce regionu Český ráj, nedaleko města Turnov a na počátku Stezky Českého ráje. Pension je nově zrekonstruovaný objekt.

ceny od 350,00 Kč
Apartmány a studia u Karla ubytování Turnov
Apartmány a studia u Karla ubytování Turnov

Plánujete dovolenou v Českém ráji s rodinou nebo partou přátel? Nabízíme Vám  ubytování, které splní vaše požadavky na cenově dostupné ubytování. Český ráj je atraktivní lokalitou s bohatou historií a kulturou, s krásnou rozmanitou krajinou a množstvím přírodních krás. Najdete zde rozsáhlá skalní města, přírodní zajímavosti, úchvatné hrady a zámky, velký počet muzeí  a unikátní je i síť rozhleden a vyhlídek.

ceny od 2 000,00 Kč