KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Třebíč

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Třebíč

 
 
Hotel Joseph 1699 ubytování Třebíč ****
Hotel Joseph 1699 ubytování Třebíč

EA Hotel Joseph 1699 v Třebíči je nově otevřený hotel, poskytující ubytování uprostřed židovské čtvrti v Třebíči v centru města, zařazené do památek kulturního dědictví UNESCO. Nejstarší části hotelu EA hotelu Joseph 1699 v Třebíči pocházejí ze 17. století. Hotel Joseph 1699 v Třebíči ubytování. Hotel Joseph 1699 v Třebíči může hostům nabídnout ubytování v celkem 16 stylových pokojích, kde se pohodlně vyspí až 42 návštěvníků.

ceny od 1 750,00 Kč
Penzion Benz ubytování Třebíč ***
Penzion Benz ubytování Třebíč

Penzion Benz se nachází při výjezdu z města po pravé straně ve směru na Znojmo v malebném městě Třebíč. Penzion Benz ubytování v Třebíči:. Penzion Benz v Třebíči nabízí hostům možnost ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV a minilednicí. Celková kapacita je 55 lůžek. Třebíčský penzion Benz dále poskytuje dlouhodobé ubytování, kdy cena se stanoví dle počtu osob a délky ubytování.

ceny od 600,00 Kč
Hotel Solaster ubytování Třebíč ***
Hotel Solaster ubytování Třebíč

Hotel Solaster  se nachází v Třebíči na Jižní Moravě, západním směrem od Brna. Hotel Solaster  v Třebíči nabízí příjemné a pohodlné ubytování. Hotel Solaster v Třebíči ubytování:. Hotel Solaster v Třebíči nabízí ubytování v třinácti dvoulůžkových pokojích a dvou luxusních apartmánech. Pokoje hotelu Solaster v třebíči jsou příjemně řešeny a nachází se v nich samostatná koupelna, WC, telefon, připojení na internet pomocí WiFi.

ceny od 990,00 Kč
Penzion Padrtův mlýn ubytování Třebíč ***
Penzion Padrtův mlýn ubytování Třebíč

Nově zrekonstruovaný penzion ve 2. poschodí bývalého mlýna v nádherném údolí řeky Jihlavy, 4 km za Třebíčí. Velmi pěkné, nadstandartně vybavené. Ceny od 300,-Kč/noc. Pohoda, klid, lesy, řeka, cykloturistika, jezdectví, turistika, houbaření, rybaření. Jezdecký areál v místě, aquapark 4 km, lyžařské vleky 10 km. Památky Unesco. 3 dvoupodlažní apartmány,BTV,SAT,Wifi,sociálka. Společenská místnost, plně vybavená kuchyňka, terasa, dvůr.

Bakin bar ubytování Třebíč ***
Bakin bar ubytování Třebíč

Nabízíme ubytování ve dvou třílůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji nedaleko centra Třebíče. Klidné ubytování rodinného typu. V každém z pokojů je TV a koupelna s toaletou. K dispozici je kuchyňka s ledničkou, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Cena za osobu je 380,- Kč Tel. :777146129.

Penzion u Lenina ubytování Třebíč

Ubytování ve 12 pokojích (každý s vlastním sociálním zařízením, lednicí, TV, a WIFI připojením zdarma) s celkovou kapacitou 46 lůžek a cenou od 200,-kč za osobu a noc. Součástí je vlastní parkoviště monitorované kamerami. V naší hospůdce najdete občerstvení všeho druhu. Na přání připravíme jakoukoli oslavu v našem stylovém salonku s kapacitou 45 míst.