KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktivní pobyt Cena: 5.400,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Tisá

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Tisá

 
 
Hotel Ostrov ubytování Tisá ****
Hotel Ostrov ubytování Tisá

V okolí obce Tisé jsou výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku, horolezectví a lyžování. Přímo v místě hotelu Pytloun Ostrov je soukromý rybářský revír s možností zakoupení krátkodobých povolenek. Hotel Pytloun Ostrov v Tisé nabízí ubytování ve dvou vzájemně propojených budovách (budova 1 a 2) se společným vchodem, recepcí, restaurací, lobby barem a relaxačním centrem s bazénem.

ceny od 950,00 Kč
Stará pekárna ubytování Tisá *
Stará pekárna ubytování Tisá

Chata Stará pekárna poskytuje hostům příjemné a útulné ubytování. Chata Stará pekárna v Tisé  ubytování :. Chata Stará pekárna nabízí ubytování o celkové kapacitě 24 lůžek v 6ti pokojích s možností 8 přistýlek. Pokoje jsou rozděleny následovně - 1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový, 2x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový a 1x šestilůžkový pokoj. K dispozici jsou pouze společné umývárny s teplou vodou a oddělené WC.

ceny od 400,00 Kč
Hotel Camelot ubytování Tisá ***
Hotel Camelot ubytování Tisá

Hotel Camelot v Tisé se nachází v krásném prostředí Tisských skal, jejichž prostředí si pro natáčení vybrali mnozí filmaři, naposledy produkce studia Walt Disney pro film Letopisy Narnie – Lev, čarodějnice a skříň. Hotel Camelot v Tisé ubytování. Hotel Camelot v Tisé nabídne nocleh pro 42 členou skupinu. Komnaty na Camelotu s láskou chystané služebnictvem, poslouží k Vašemu odpočinku.

Chata Stará Pekárna ubytování Tisá *

Hledáte levné ubytování do vlastních spacáků nebo s ložním prádlem? Pak vám můžeme nabídnout ubytování v bývalé chatě ČHS pod "Starou pekárnou", která se nachází v krásném a klidném prostředí lesů, skal a rybníků v obci Ostrov u Tisé. Chata Stará Pekárna v Tisé ubytování:. Chata Stará Pekárna v Tisé nabízí ubytování o celková kapacitě 24 lůžek v 6ti pokojích s možností 8 přistýlek.

ceny od 300,00 Kč