KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Tábor

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Tábor

 
 
Hotel Tábor*** ubytování Tábor ***
Hotel Tábor***  ubytování Tábor

Hotel Tábor *** je komfortní hotel situován v klidném prostředí v centru města Tábora, nedaleko od historické části a hlavního náměstí. Tato poloha nabízí hostům ideální kombinaci jak pro prohlídky památek v Táboře, tak pro nakupování. Hotel je vzdálen jen hodinu jízdy z Prahy. Hotel Tábor ubytování. K ubytování slouží 22 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů, 2 třílůžkové pokoje a jedno apartmá pro 2 osoby s možností dvou přistýlek.

ceny od 1 100,00 Kč
Hotel Relax ubytování Tábor ***
Hotel Relax ubytování Tábor

Hotel Relax U Drsů v Táboře se nachází v jižní části města, které je situováno v jižních Čechách. Tábor je město se slavnou historií a množstvím architektonických památek i přírodních krás. Hotel Relax U Drsů v Táboře ubytování. Táborský hotelový komplex Relax U Drsů disponuje 23 moderně vybavenými pokoji s kapacitou 53 lůžek se vším příslušenstvím - minibar, satelitní televize, telefon, WC, sprcha, Wi - Fi připojení po celém objektu zdarma.

ceny od 880,00 Kč
Congress & Wellness HOTEL DVOŘÁK TÁBOR **** ubytování Tábor ****
Congress & Wellness HOTEL DVOŘÁK TÁBOR **** ubytování Tábor

Hotel Dvořák se nachází v historickém centru města Tábor. Hotel Dvořák disponuje 30 parkovacími místy v areálu před hotelem a 10 místy v hotelové podzemní garáži. Hotel Dvořák v Táboře nabídkou svých služeb je vhodný nejen k pořádání firemních i společenských akcí, ale je také ideálním místem pro rodinnou poznávací dovolenou. Hotel Dvořák ubytování v Táboře:. Hotel Dvořák v Táboře hostům nabízí 72 luxusních pokojů se 139 lůžky.

ceny od 1 560,00 Kč
Apartmány Pintovka ubytování Tábor ***
Apartmány Pintovka ubytování Tábor

Motel VEGA se nachází v Sezimově Ústí a nabízí pohodlné ubytování s celoročním provozem. Motel Vega se nachází na mezinárodní silnici E55, jižně od města Tábora, ve směru na České Budějovice a Vídeň. Motel Vega v Sezimově Ústí ubytování:. Motel Vega v Sezimově Ústí nabízí k ubytování 8 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky z toho 1 pokoj s manželskou postelí, 2 třílůžkové pokoje a možností přistýlky.

ceny od 590,00 Kč
HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel ubytování Tábor ***
HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel ubytování Tábor

Hotel Palcát v Táboře sídlí v těsné blízkosti historického centra jihočeského města Tábor, kde nabízí profesionální ubytovací, stravovací i kongresové služby. Hotel Palcát v Táboře poskytuje ideální ubytování pro jednotlivce, rodiny s dětmi i firemní klientelu. Hotel Palcát v Táboře ubytování. Hotel Palcát v Táboře poskytuje pohodlné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích nebo v apartmánech pro 2 - 4 osoby.

ceny od 1 350,00 Kč
HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor ubytování Tábor ***
HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor ubytování Tábor

Roku 1268 zde byly založeny lázně, ve kterých se prý léčil i husitský vojevůdce Ondřej Prokop, zvaný "Holý". Původní „Městské lázně“ byly později zrekonstruovány do dnešní podoby hotelu. Hotel se nachází v klidné části města a z restaurace a většiny pokojů se nabízí překrásný pohled na pokojně plynoucí řeku a mlýn ze šestnáctého století s funkčním mlýnským kolem.

ceny od 900,00 Kč
Staroměstský penzion ubytování Tábor ***
Staroměstský penzion ubytování Tábor

Určený je pro hosty hledající stylový podnik rodinného typu, blízko všemu kulturnímu a společenskému dění města. Klid na odpočinek po práci zde najdou obchodní cestující, zázemí pro výlety i společenské vyžití sportovci všeho druhu, turisté, páry i rodiny s dětmi na dovolené. Staroměstský penzion se nachází v křivolakých uličkách historického jádra města Tábora, západně od Žižkova náměstí.

ceny od 850,00 Kč
Penzion Sylva ubytování Tábor **
Penzion  Sylva ubytování Tábor

Pension Sylva se nachází v klidné části města Tábora,. asi 10 minut chůze od autobusového i vlakového nádraží. Díky skvělé poloze je Penzion Sylva ideálním místem jak pro rodinnou dovolenou, tak pro obchodní cestující. Pension Sylva disponuje 2 a 3 lůžkovými pokoji s možností přistýlky s vlastní WC, sprchou a TV. Celková kapacita objektu je 14 lůžek a 2 přistýlky. Placené parkování je možné v ulici u pensionu.

ceny od 940,00 Kč