KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Svitavy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Svitavy

 
 
Garni Hotel Svitavy ubytování Svitavy ****
Garni Hotel Svitavy ubytování Svitavy

Garni Hotel Svitavy ve Svitavách poskytuje hostům pohodlné a útulné ubytování. Garni hotel Svitavy ve Svitavách ubytování:. Garni Hotel Svitavy  ve Svitavách nabízí ubytování hostům v  11x dvoulůžkových pokojích, kde z toho jeden pokoj je pro tělesně postižené, 2x apartmán s vanou, 2 x apartmán se sprchovým koutem a 1x dvoulůžkový apartmán s kuchyňským koutem.

ceny od 890,00 Kč
HOTEL SCHINDLERŮV HÁJ ubytování Svitavy ***
HOTEL SCHINDLERŮV HÁJ ubytování Svitavy

Hotel Schindlerův háj se nachází v klidném přírodním prostředí nedaleko města Svitavy ve směru na Litomyšl a svým hostům nabízí komfortní ubytování včetně stravování, sportovního vyžití a aktivního odpočinku. Hotel Schindlerův háj je pojmenován po Svitavském rodákovi Oskaru Schindlerovi, zachránci 1200 židů z období druhé světové války. Hotel Schindlerův háj ve Svitavách UBYTOVÁNÍ.

ceny od 880,00 Kč
Penzion Malaika ubytování Svitavy
Penzion Malaika ubytování Svitavy

Penzion Malaika najdete ve Svitavách, v nově zrekonstruované budově s nepřehlédnutelnou červenou barvou omítky, při hlavní silnici E461 směr Brno. Město Svitavy se nachází ve východních Čechách, v mírně zvlněné krajině Svitavské pahorkatiny. Jsou kulturním a správním centrem pro oblast s 26 obcemi. Poloha města mezi Českomoravskou vysočinou a předhůřím Orlických hor je příhodná pro aktivní turistiku a cykloturistiku.

ceny od 450,00 Kč
Hotel Zlatý lev ubytování Svitavy ***
Hotel Zlatý lev ubytování Svitavy

Hotel Zlatý lev se nachází na Pražské ulici přímo v centru Svitav. V bezprostřední blízkosti hotelu je k dispozici multifunkční hala pro sportovní, kulturní a společenské akce. Nedaleko je navíc areál sportovišť a tenisových kurtů, bazén a posilovna. Hotel Zlatý Lev ve Svitavách ubytování. Hotel Zlatý Lev ve Svitavách má k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje nebo apartmá.

ceny od 800,00 Kč
Pension Fontána Svitavy ubytování Svitavy ****
Pension Fontána Svitavy ubytování Svitavy

Pension Fontána nabízí ubytování v budově secesního stylu v klidné části města Svitavy nedaleko jeho historického centra. Prožijte zde poklidný pobyt v jednom ze 3 apartmánů či 1 pokoje. Pension Fontána je umístěn v klidné části města nedaleko od jeho historického centra. Kvalitní ubytování ve 3 apartmá a 1 pokoji je vhodné pro obchodní cestující, turisty, ale i novomanžele!.

ceny od 800,00 Kč
Ubytování ve Svitavách ubytování Svitavy ***
Ubytování ve Svitavách ubytování Svitavy

Penzion 3*se nachází v centru města. V tomto penzionu chceme nabídnout našim hostům příjemný odpočinek v nových apartmánech s novou kuchyňkou a sociálním zařízením. Levné ubytování až pro 60 osob najdete v našem nově zrekonstruovaném penzionu. Okolí nabízí hustou síť turistických stezek, kvalitní cyklotrasy, koupaliště, krytý bazén,možnost rybaření.

ceny od 650,00 Kč