KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Šumperk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Šumperk

 
 
Hotel Grand ubytování Šumperk ***
Hotel Grand ubytování Šumperk

Hotel Grand v Šumperku stojí na pěší zóně v centru Šumperka. Velkou výhodou je poloha hotelu Grand v Šumperku v dosahu autobusové i vlakové dopravy. Na zastávku a nádraží lze dojít za pár minut pohodlnou procházkou. Hotel Grand v Šumperku ubytování. Hotel Grand v Šumperku nabízí ubytování až pro 60 hostů, kterým jsou k dispozici jednolůžkové až třílůžkové pokoje, které nedávno prošly rekonstrukcí.

ceny od 499,00 Kč
Hotel Elegance ubytování Šumperk ****
Hotel Elegance ubytování Šumperk

Hotel ELEGANCE je nový, jak už název napovídá komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími hlavní třídu. Hotel Elegance v Šumperku ubytování.

ceny od 1 190,00 Kč
Pension Villa ANCORA ubytování Šumperk ***
Pension Villa ANCORA ubytování Šumperk

Penzion Villa Ancora nabízí pro své hosty luxusní ubytování v klidnější části centra města Šumperk uprostřed krásné zahrady v podhůří Jeseníků. Penzion Villa Ancora v Šumperku UBYTOVÁNÍ. Penzion Villa Ancora má pro Vás připraveny nadstandardně vybavené jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje a dva apartmány lux. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou s hydromasážním panelem nebo sprchovým boxem.

ceny od 1 200,00 Kč
Wellness penzion U Jirsáka ubytování Šumperk ***
Wellness penzion U Jirsáka ubytování Šumperk

Penzion JIRSÁK Vám nabízí pohodlné pokoje vkusně zařízené klasickým nábytkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení,  barevnou televizi s programy evropských televizí. Tři z dvoulůžkových pokojů mají vlastní terasu. Většina pokojů prošla v roce 2009 rekonstrukcí. Penzion JIRSÁK Vám nabízí pohodlné pokoje vkusně zařízené klasickým nábytkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení,  barevnou televizi s programy evropských televizí.

ceny od 800,00 Kč