KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Stachy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Stachy

 
 
Hotel Krásná Vyhlídka ubytování Stachy ***
Hotel Krásná Vyhlídka ubytování Stachy

Hotel Krásná Vyhlídka se nachází ve Stachách a nabízí na východní straně hory Javorník pohled do rozlehlé šumavské krajiny. Hotel Krásná Vyhlídka je převážně spojen bohatou minulostí již mnoho let nabízející hostinské služby všem turistům. Hotel Krásná Vyhlídka poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Hotel Krásná Vyhlídka ve Stachách ubytování:. Hotel Krásná Vyhlídka ve Stachách nabízí ubytování ve dvou různých kategoriích.

ceny od 400,00 Kč
Apartmán Na Zadově ubytování Stachy ***
Apartmán Na Zadově ubytování Stachy

Apartmánový dům na Zadově ve Stachách se nachází přibližně 100 metrů od nástupní stanice lanovky na Churáňov a 1 km od lyžařského areálu Kobyla. V těsné blízkosti Apartmánu Na Zadově ve Stachách vedou značené běžecké trasy, cyklostezky a turistické stezky. Apartmánový dům Na Zadově ve Stachách ubytování. Apartmán Na Zadově ve Stachách nabízí příjemné ubytování pro 1 - 4 osoby.

ceny od 1 400,00 Kč
SPORTHOTEL OLYMPIA ubytování Stachy ***
SPORTHOTEL OLYMPIA ubytování Stachy

Sporthotel Olympia  se nachází ve Stachách a je umístěn v nadmořské výšce 1100 m na pláních hory Churáňov. Sporthotel Olympia ve Stachách poskytuje hostům pohodlné a příjemné ubytování. Sporthotel Olympia ve Stachách ubytování :. Sporthotel Olympia ve Stachách nabízí ubytování  o celkové kapacitě 100 - 120 lůžek. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením.

ceny od 790,00 Kč
DOBRÁ CHATA ubytování Stachy
DOBRÁ CHATA ubytování Stachy

Horský hotel DOBRÁ CHATA je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, sportovní a firemní akce, školy v přírodě, ozdravné pobyty, výcvikové kurzy a v neposlední řadě pro Vás, kdo hledáte možnost příjemného a klidného odpočinku v krásném prostředí Šumavy. Horský hotel DOBRÁ CHATA je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, sportovní a firemní akce, školy v přírodě, ozdravné pobyty, výcvikové kurzy a v neposlední řadě pro Vás, kdo hledáte možnost příjemného a klidného odpočinku v krásném prostředí Šumavy.

ceny od 700,00 Kč