KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Rumburk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Rumburk

 
 
Wellness Hotel Lužan**** ubytování Rumburk ****
Wellness Hotel Lužan**** ubytování Rumburk

Hotel Lužan v Rumburku poskytuje komfortní ubytování všem hostů. Hotel Lužan v Rumburku ubytování:. Hotel Lužan v Rumburku nabízí ubytování ve 30 dvoulůžkových pokojích, z toho 4 apartmány. Součástí každého pokoje hotelu Lužan v Rumburku je koupelna s masážním sprchovým koutem nebo masážní vanou, WC, televizí se satelitním příjmem, internetem, telefone, vysoušečem vlasů.

ceny od 850,00 Kč
Sportlife centrum Rumburk ubytování Rumburk ***
Sportlife centrum Rumburk ubytování Rumburk

Sportovně rekreační areál Sportlife centrum se nachází v nádherném prostředí Českého Švýcarska, v Rumburku. Svou polohou a šíří služeb je jedinečným hotelovým zařízením v dané lokalitě. Areál Sportlife centrum poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Sportlife centrum Rumburk ubytování v Rumburku ubytování:. Sportlife centrum Rumburk ubytování v Rumburku nabízí ubytování ve dvou budovách, které jsou vzájemně propojeny průchodem.

ceny od 945,00 Kč
Adriana ubytování Rumburk **
Adriana ubytování Rumburk

Zveme Vás do Restaurace a Penzionu v Jiříkově, kromě stravovacích a ubytovacích služeb nabízíme sál pro firemní večírky, svatby, atd. Ceny lůžka 350,- za noc, při dlouhodobých pobytech je možné domluvit slevu. Pension Adriana Vám nabízí příjemné a útulné ubytování pro rodiny i obchodníky v klidné části obce Starý Jiříkov.