KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Rokytnice nad Jizerou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Rokytnice nad Jizerou

 
 
hotel Krakonoš ubytování Rokytnice nad Jizerou ***
hotel Krakonoš ubytování Rokytnice nad Jizerou

Rodinný hotel Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou se nachází v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. Nádherná příroda – aktivní i pasivní dovolená či prázdniny jsou hlavním lákadlem, které hotel Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou nabízí. Hotel Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou ubytování. Hotel Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou nabízí komfortní ubytování ve 21 dvoulůžkových, 5 třílůžkových a 6 čtyřlůžkových pokojích.

ceny od 650,00 Kč
Apartmány Nechanický ubytování Rokytnice nad Jizerou
Apartmány Nechanický ubytování Rokytnice nad Jizerou

Poloha u hlavní komunikace zajišťuje jednoduchý příjezd. Apartmány nechanický poskytují pohodlné a příjemné ubytování. Apartmány Nechanický v Rokytnici nad Jizerou ubytování:. Apartmány Nechanický v Rokytnici nad Jizerou nabizí ubytování v Apartmánu 1: byt 1+1 v 1. patře rodinného domu pro 4 - 6 osob, v ložnici 1dvoulůžko, 2 samostatná lůžka, obývací pokoj - 2 přistýlky na mezonetu, jídelní kout, kabelová televize.

ceny od 990,00 Kč
Penzion Alf ubytování Rokytnice nad Jizerou **
Penzion Alf ubytování Rokytnice nad Jizerou

Penzion Alf stojí v dolní části Rokytnice nad Jizerou při hlavní silnici (křižovatka U Kroupů). První penzion po levé straně při odbočení do města ze silnice Harrachov - Špindlerův Mlýn. Rokytnický penzion Alf je celoročně velmi dobře přístupný automobilovou, autobusovou i vlakovou dopravou. Penzion Alf v Rokytnici nad Jizerou ubytování. Rokytnický penzion Alf nabízí celoročně k ubytování 12 pokojů s kapacitou 36 lůžek + možnost přistýlek.

ceny od 500,00 Kč
Penzion Roko ubytování Rokytnice nad Jizerou *
Penzion Roko ubytování Rokytnice nad Jizerou

Penzion Roko v Rokytnice nad Jizerou Vám nabízí celoroční ubytování v soukromém penzionu, který se nachází v nejkrásnější části Krkonoš nedaleko centra Rokytnice nad Jizerou a lyžařského střediska Studenov (cca 150 m). Toto horské městečko nabízí svým návštěvníkům odpočinek a relaxaci po celý rok. Penzion Roko v Rokytnice nad Jizerou ubytování. Penzion Roko v Rokytnice nad Jizerou disponuje dvou až šestilůžkovými pokoji s celkovou kapacitou 30 lůžek.

ceny od 700,00 Kč
Pension Samohel ubytování Rokytnice nad Jizerou ***
Pension Samohel  ubytování Rokytnice nad Jizerou

Rodinný Penzion Samohel v Rokytnici nad Jizerou leží v klidném místě ve středu sportovního centra Krkonoš, Vám nabízí kvalitní ubytování, výborné stravování a také příjemné prostředí pro odpočinek. Rodinný Penzion Samohel v Rokytnici nad Jizerou ubytování. Rodinný Penzion Samohel v Rokytnici nad Jizerou má k dispozici 9 útulně zařízených pokojů s kapacitou 35 lůžek. Do všech pokojů je možné umístit přistýlku.

ceny od 975,00 Kč
Hotel Starý Mlýn ubytování Rokytnice nad Jizerou ***
Hotel Starý Mlýn ubytování Rokytnice nad Jizerou

Tento hotel nabízí ubytování v příjemném prostředí pro rodiny s dětmi, sportovce ale i pro firemní klientelu. V celém objektu je bezplatné WiFi i LAN připojení. V letní sezóne je parkovište u hotelu neplacené. V každém ročním období poskytuje okolní příroda množství volnočasových aktivit. Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a v čtyřlůžkových pokojích, ve studiích a v apartmánu.

ceny od 1 150,00 Kč
Rokytnice Apartments ubytování Rokytnice nad Jizerou ****
Rokytnice Apartments ubytování Rokytnice nad Jizerou

ZE SJEZDOVKY NA LYŽÍCH AŽ K APARTMÁNU - Rokytnice Apartments nabízí exkluzivní velkoprostorové apartmány o velikosti 120 m2 přímo na sjezdovce v 980 metrech nad mořem!!! Každý apartmán nabízí velký obývací pokoj a dvě ložnice. Apartmány jsou situovány přímo uprostřed nejdelší sjezdovky v České republice na Lysé hoře v Rokytnici nad Jizerou, jednoho z nejoblíbenějších středisek Krkonoš.

ceny od 3 700,00 Kč