KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Průhonice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Průhonice

 
 
Pension Coloseum ubytování Průhonice ***
Pension Coloseum ubytování Průhonice

Pension Coloseum je od centra Prahy vzdálen pouze 15km. Dostanete se po dálnici D1 Praha - Brno - Vídeň,  EXIT 6 Průhonice, směr Průhonice centrum nebo náměstí. Pension Coloseum v Průhonicích ubytování. Pension Coloseum v Průhonicích disponuje celkem 15 komfortně zařízenými pokoji, v nichž se vyspí až 36 hostů. V Pensionu Coloseum v Průhonicích jsou hostům k dispozici jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje.

ceny od 1 190,00 Kč
HOTEL FLORET ubytování Průhonice ***
HOTEL FLORET ubytování Průhonice

Hotel Floret se nachází v Průhonicích v blízkosti hlavního města Prahy. Dominantou Průhonic je zámek s kaplí a k němu přilehlý park s okrasnými dřevinami, turisty celoročně hojně navštěvovaný. K procházkám však láká především v jarních měsících, kdy rozkvétají azalky a rododendrony. Hotel Floret v Průhonicích ubytování:. Hotel Floret v Průhonicích nabízí ubytování  o celkové kapacitě 92 lůžek v jedno a dvou lůžkových pokojích.

ceny od 1 100,00 Kč
HOTEL TULIPÁN ubytování Průhonice ***
HOTEL TULIPÁN ubytování Průhonice

Hotel Tulipán se nachází v obci Průhonice při dálnici D1 Praha-Brno-Vídeň 10km od centra Prahy a v dosahu pražské hromadné dopravy. Pouze několik minut pěší chůze od hotelu se nachází krásný zámecký Průhonický park, který je pod ochranou UNESCO,  jedinečná dendrologická zahrada a největší aquapark ve střední Evropě - Aquapalace Čestlice. Hotel Tulipán je vyhledávaným hotelem obchodní klientelou,. Hotel Tulipán se nachází v obci Průhonice při dálnici D1 Praha-Brno-Vídeň 10km od centra Prahy a v dosahu pražské hromadné dopravy.

ceny od 1 290,00 Kč
Penzion v Holi ubytování Průhonice
Penzion v Holi ubytování Průhonice

Zveme Vás do nově zrekonstruovaných prostor Pensionu v Holi, které jsme s ohledem na požadavky současného pohostinství nejen zmodernizovali, ale také doplnili dalším vybavením a rozšířili, ve snaze nabídnout vám nejen příležitost k odpočinku, ale i kvalitní kuchyni s bohatým výběrem jídel i nápojů připravených pro všechny věkové i zájmové skupiny. Zveme Vás do nově zrekonstruovaných prostor Pensionu v Holi, které jsme s ohledem na požadavky současného pohostinství nejen zmodernizovali, ale také doplnili dalším vybavením a rozšířili, ve snaze nabídnout vám nejen příležitost k odpočinku, ale i kvalitní kuchyni s bohatým výběrem jídel i nápojů připravených pro všechny věkové i zájmové skupiny.

ceny od 700,00 Kč
Pension Rozkoš ubytování Průhonice ***
Pension Rozkoš ubytování Průhonice

Atraktivní lokalita penzionu sama nabízí možnosti širokého obchodního, kulturního, turistického i sportovního vyžití. Penzion Rozkoš nabízí ubytování v jednolůžkovém, dvoulůžkovém a třílůžkovém pokoji a apartmánu až pro 7 osob. Bezpečné parkování na vyhrazeném parkovišti za poplatek, transfer z/na letiště Praha-Ruzyně, zapůjčení grilu a jízdních kol.

ceny od 500,00 Kč