KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Přerov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Přerov

 
 
Hotel Na Jižní Přerov ubytování Přerov ***
Hotel Na Jižní Přerov ubytování Přerov

Hotel Na Jižní Přerov se nachází v Přerově a je situován do klidné části města Přerova, jednoho z významných center turistického regionu Střední Morava. Hotel Na Jižní Přerov v Přerově ubytování:. Hotel Na Jižní Přerov v Přerově nabízí stylové ubytování s kompletním servisem v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Přistýlka po rozložení plně nahradí pevné lůžko. Kapacita hotelu je 80 míst.

ceny od 890,00 Kč
Hotel JANA**** ubytování Přerov ****
Hotel JANA**** ubytování Přerov

Hotel Jana se nachází v areálu tenisového klubu, v zeleni na okraji města Přerov. Hotel Jana v Přerově je ideální pro firemní akce, teambuilding, konference a wellness pobyty. Hotel Jana ubytování v  Přerově:. Z celkového počtu 93 pokojů hotelu Jana v Přerově je 76 dvoulůžkových typu STANDART - z toho 17 bezbariérových, 12 dvoulůžkových typu LUX, 4 apartmá a 1 prezidentské apartmá.

ceny od 2 011,00 Kč
Hotel Zimní stadion ubytování Přerov **
Hotel Zimní stadion ubytování Přerov

Hotel Zimní Stadion v Přerově nabízí především klidné ubytování v centru města. Hotel Zimní Stadion v Přerově je určený především těm, co hledají kvalitu za dobrou cenu. Dlouho se nerozmýšlejte a navštivte toto krásné město. Hotel Zimní stadion v Přerově ubytování. Hotel Zimní stadion v Přerově má deset čtyřlůžkových pokojů s možnými přistýlkami. Celkem se zde může ubytovat 44 lidí.

ceny od 620,00 Kč
HOTEL FIT ubytování Přerov ***
HOTEL FIT ubytování Přerov

Hotel FIT v Přerově nabízí ubytovací a konferenční služby. Nachází se v klidové části města jen několik minut chůze od centra. Výhodou hotelu je snadná dostupnost jak automobilem, tak i prostředky MHD. Hotel FIT v Přerově ubytování. Hotel FIT v Přerově nabízí k ubytování celkem 20 pokojů třídy Business (dvoulůžkové, oddělené postele), 52 pokojů třídy Comfort (dvoulůžkové s manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi s možností umístění přistýlky) a 4 apartmá.

ceny od 990,00 Kč