KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Polička

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Polička

 
 
Penzion Na Chalupě ubytování Polička ***
Penzion Na Chalupě ubytování Polička

Penzion Na Chalupě v Poličce Vám nabízí ubytování v chalupářském stylu v pokojích se stylovým interiérem i soukromí pro uzavřenou společnost. Penzion Na Chalupě v Poličce s restaurací se nachází na okraji města Polička směr Svitavy. Penzion Na Chalupě v Poličce ubytování. Ubytovací kapacita penzionu Na Chalupě v Poličce je 17 lůžek a každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), TV se satelitem, ledničku.

ceny od 440,00 Kč
Penzion Adéla ubytování Polička ***
Penzion Adéla ubytování Polička

Penzion Adéla nelze v řadě domů při hlavní silnici na Svitavy přehlédnout díky fasádě v barvě růží. Penzion se nachází 300 m od centra města Polička. Vítanými hosty útulného penzionu v Poličce jsou děti. Je pro ně je připravena postýlka, speciální krmící židlička a zcela bezpečná zahrada s pískovištěm, houpačkami a vším co je pobaví. Penzion Adéla v Poličce ubytování Poličce:.

ceny od 440,00 Kč
Penzion u Purkmistra ubytování Polička ***
Penzion u Purkmistra ubytování Polička

Příjemné chvíle v romantickém městečku Polička Vám pomůže zpříjemnit pobyt v klidném Penzionu U Purkmistra. V penzionu U Purkmistra je Vám k dispozici celkem 6 pokojů - dva jednolůžkové a čtyři dvoulůžkové. Cestuje-li s Vámi dítě, je po domluvě možná přistýlka. Každý pokoj je vybaven barevnou televizí se satelitem, telefonem s přímou provolbou a minibarem. Na přání Vám rádi zapůjčíme video.

ceny od 720,00 Kč