KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chvilka pro zamilované Cena: 1.290,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Poděbrady

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Poděbrady

 
 
Hotel Soudek ubytování Poděbrady ***
Hotel Soudek ubytování Poděbrady

Moderní hotel Soudek naleznete v centru lázeňského města Poděbrady, pouhých 40 minut cesty autem od Prahy. Hotel Soudek nabízí svým hostům komfortní ubytování jak při Vaší pracovní cestě, tak i pokud zavítáte do Poděbrad kvůli vyhlášeným léčebným procedurám. Hotel Soudek v Poděbradech UBYTOVÁNÍ. Hotel Soudek nabízí možnost ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s komfortním vybavením a jednom apartmá.

ceny od 700,00 Kč
Hotel Golfi ubytování Poděbrady ***
Hotel Golfi ubytování Poděbrady

Hotel Golfi v Poděbradech najdete v centru lázeňského města v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. Komorní a velmi osobní atmosféru poděbradského hotelu Golfi dokreslují fotografie rodiny bývalých majitelů z roku 1934 – 1936. Zapomeňte na 21. století a přijeďte si k odpočinout a zavzpomínat na staré časy dvacátých let a prvorepublikového kouzla. Hotel Golfi v Poděbradech ubytování.

ceny od 1 590,00 Kč
Villa A. Málka ubytování Poděbrady ***
Villa A. Málka ubytování Poděbrady

Málka se nachází v Poděbradech. Pension Villa A. Málka v Poděbradech je secesní dům postavený v roce 1910. Nachází se v blízkosti lázeňských domů, kolonády a parku, v centru města. V Poděbradech pension Villa A. Málka ubytování:. Pension Villa A. Málka v Poděbradech je malá, rodinná vilka,která nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových pokojů, 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmá, které se skládá z ložnice a salonku.

ceny od 990,00 Kč
Penzion Rondel ubytování Poděbrady ****
Penzion Rondel ubytování Poděbrady

Pension Rondel nabízí ubytování v klidné historické části lázeňského města Poděbrady na místě nejstaršího archeologického nálezu ve městě. Blízkost centra města a lázeňské kolonády předurčuje pobyt k příjemnému prožití se spoustou zážitků. Pension Rondel nabízí ubytování v klidné historické části lázeňského města Poděbrady na místě nejstaršího archeologického nálezu ve městě.

ceny od 1 290,00 Kč
Radost ubytování Poděbrady
Radost ubytování Poděbrady

Poskytujeme ubytování v penzionu Radost v Poděbradech již od 300,- za noc! Pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem, mají vlastní sociální zařízení, internet, TV atd. ! Najdete nás přímo v srdci nově zrekonstruovaného poděbradského parku! Je vzdálen přibližně 300m od vlakového a autobusového nádraží a také cca 300m od obou poděbradských náměstí (Náměstí Jiřího z Poděbrad a Riegrova náměstí).