KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZIMNÍ BALÍČEK SE SKIPASEM Cena: 15.900,- Kč
Joga & wellness Cena: 3.994,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Pec pod Sněžkou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Pec pod Sněžkou

 
 
Hotel Krokus ubytování Pec pod Sněžkou ***
Hotel Krokus ubytování Pec pod Sněžkou

Hotel Krokus je členem Asociace hotelů a restaurací ČR a je zařazen do kategorie Standart ***. Partnerství hotelu Krokus hostům zaručuje vysokou kvalitu služeb bez kompromisu. Hotel Krokus se nachází v centru jednoho z nejznámějších turistických středisek Krkonoš, v Peci pod Sněžkou. Hotel Krokus v Peci pod Sněžkou leží v nadmořské výšce 760 m na úpatí nejvyšší české hory Sněžky (1602m).

ceny od 1 000,00 Kč
HOTEL HORIZONT ubytování Pec pod Sněžkou ****
HOTEL HORIZONT ubytování Pec pod Sněžkou

Hotel Horizont se nachází v Peci pod Sněžkou v Krkonoších, v centru malebného horského střediska, na úpatí nejvyšší hory České republiky Sněžky. Vedle ubytování v moderně vybavených pokojích nabízí hotel v každém ročním období mnoho doprovodných služeb. Hotel Horizont v Peci pod Sněžkou ubytování:. Hotel Horizont v Peci pod Sněžkou nabízí 132 dvoulůžkových pokojů, některé s možností přistýlky a 3 hotelová apartmá.

ceny od 985,00 Kč
HOTEL HOŘEC ubytování Pec pod Sněžkou ****
HOTEL HOŘEC ubytování Pec pod Sněžkou

Hotel Hořec patří mezi oblíbené hotely v Peci pod Sněžkou. Hotel Hořec v Peci pod Sněžkou leží přímo v centru města, do 1 km od lyžařských vleků a asi 2 km od sedačkové lanovky na Sněžku. Vysoký standard ubytování a všech poskytovaných služeb, nádherná okolní příroda nejvyššího českého pohoří a lokalizace hotelu v centru významného rekreačního a sportovního střediska uspokojí požadavky i nejnáročnějších klientů.

ceny od 1 400,00 Kč
Penzion U Veselých ubytování Pec pod Sněžkou *
Penzion U Veselých ubytování Pec pod Sněžkou

Penzion U Veselých je zasazen do malebné horské oblasti Krkonoš, v obci Pec pod Sněžkou v části Velká Úpa. Penzion U Veselých v Peci pod Sněžkou vznikl přestavbou více než 100 let staré chalupy, z níž se zachovala část původního roubení. Penzion U Veselých v Peci pod Sněžkou je ideálním místem pro celoroční pobyty rodin s dětmi, školní výlety, kurzy a různé oslavy. Penzion U Veselých v Peci pod Sněžkou ubytování:.

ceny od 1 900,00 Kč
Penzion Květa ubytování Pec pod Sněžkou
Penzion Květa ubytování Pec pod Sněžkou

Penzion Květa v Peci pod Sněžkou je díky své ideální poloze vhodný nejen k zimní dovolené, ale i k celoročnímu využití a relaxaci. Penzion Květa v Peci pod Sněžkou je vhodný pro rodiny s dětmi, jednotlivce, větší skupiny. Penzion Květa v Peci pod Sněžkou ubytování. Penzion Květa v Peci pod Sněžkou nabízí ubytování ve 2,3 a 4-5 lůžkových pokojích a jednom apartmánu.

ceny od 570,00 Kč
Hotel Energetik ubytování Pec pod Sněžkou ***
Hotel Energetik ubytování Pec pod Sněžkou

Hotel Energetik se nachází v Peci pod Sněžkou. Hotel Energetik vám nabízí ubytování v horském středisku hned vedle sjezdovky Braunberk. Ubytování je ideální v zimním období pro lyžaře a běžkaře, v letním období pro milovníky Krkonoš a vysokohorské turistiky. Hotel poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Hotel Energetik v Peci pod Sněžkou ubytování:.

ceny od 1 100,00 Kč
Hotel Děvín ubytování Pec pod Sněžkou ***
Hotel Děvín ubytování Pec pod Sněžkou

Hotel má 12 pokojů: 1x 4 lůžkový, 7x 3 lůžkový, 3x 2 lůžkový a 1x 1 lůžkový pokoj. Některé pokoje lze po vzájemné dohodě doplnit o další přistýlku. - více Všechny hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem či vanou, umyvadlem, WC a zabudovaným fénem na vlasy), moderní nábytek na míru, pokojový minitrezor (za poplatek) a multimediální přípojku (TV, telefon, internet).

ceny od 1 500,00 Kč
Chata Orlík ubytování Pec pod Sněžkou ***
Chata Orlík ubytování Pec pod Sněžkou

Sauna, whirlpool, relaxační místnost, bar s širokým výběrem nápojů včetně koktejlů, restaurant s českou kuchyní, překrásné panorama, 44 lůžek, 100m od přibližovacího vleku,. 100m od přibližovacího vleku a 600m od centra Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 905m. V zimním období je dostupná pěšky, v letním období je možné dojet autem až k chatě po lesní cestě. Přímo na chatě se nachází Orlík SPA: privátní sauna s vířivkou pro 4 osoby, společenská relaxační místnost s krásným výhledem do lesa, po dohodě možnost masáží a kurzů jógy.

ceny od 430,00 Kč
Penzion LION ubytování Pec pod Sněžkou ***
Penzion LION ubytování Pec pod Sněžkou

Penzion LION se nachází v Krkonošském národním parku, v Rekreační oblasti Pec pod Sněžkou - Velká Úpa, přímo u sjezdovky "Portášky" - zhruba 100m nad startem třísedačkové lanové dráhy. V areálu jsou i další dva lyžařské vleky. Penzion LION prošel v roce 2001 rozsáhlou rekonstrukcí. V prvním patře penzion svým návštěvníkům celý rok nabízí ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 35 lůžek.

ceny od 650,00 Kč