KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poznávejte Beskydy Cena: 1.999,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Ostravice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Ostravice

 
 
Horský hotel Ondráš ubytování Ostravice ***
Horský hotel Ondráš ubytování Ostravice

Horský hotel Ondráš se nachází na úbočí hory Ostrá v Beskydech. Mnozí zde trávili příjemné chvíle na rodinných rekreacích nebo oslavách, jiní na firemních školeních v netradičním prostředí. Nejeden unavený turista, procházející  kolem, se zastavil v hotelové restauraci nebo vyhlášené krbovně, aby poskytl odpočinek unavenému tělu a uhasil žízeň. Horský Hotel v Beskydech Ostravici ubytování Ondráš :.

ceny od 900,00 Kč
HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ ubytování Ostravice ***
HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ ubytování Ostravice

Horský hotel Sepetná v Ostravici se nachází na úpatí Lysé hory v obci Ostravice v údolí potoka Sepetný a je součástí Rekreačního centra Sepetná. Rekreační centrum a jeho okolí nabízí ideální podmínky pro letní i zimní rekreaci, pro firemní akce a školení, pro aktivní odpočinek a relaxaci. Cílem jeho plánovaného rozvoje je to, aby se toto centrum stalo místem s nejkomplexnější nabídkou turistických služeb v Beskydech.

ceny od 1 190,00 Kč
GREEN INN Hotel ubytování Ostravice ****
GREEN INN Hotel ubytování Ostravice

Hotel Green In v Ostravici nabízí komfortní ubytování s golfovým nádechem. Překrásné výhledy do beskydského údolí, přívětivý personál připravený splnit všechna vaše přání a stylové luxusní ubytování, to vše vás čeká, pokud si pro svůj pobyt vyberete hotel Green In v Ostravici. Hotel Green In v Ostravici ubytování. Green Inn hotel v Ostravici je unikátní komplex 6 budov, který se nachází na hranici golfového hřiště.

ceny od 950,00 Kč
Rekreační středisko Skalka ubytování Ostravice *
Rekreační středisko Skalka ubytování Ostravice

Rekreační středisko Skalka se nachází nedaleko  Ostravice v krásném horském prostředí, mezi nejvyššími vrcholy Moravskoslezských Beskyd. Ubytování v Rekreačním středisku, je určeno zejména méně náročným klientům. Rekreační středisko Skalka v Ostravici ubytování:. Rekreační středisko Skalka v Ostravici nabízí ubytování v pokojích pro 2 osoby, ale k dispozici jsou také pokoje pro 6 osob.

ceny od 300,00 Kč