KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Opava

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Opava

 
 
Penzion KORUNA ubytování Opava ***
Penzion KORUNA ubytování Opava

Penzion Koruna v Opavě se nachází v samotném historickém centru města, 25 km od Ostravy. Zejména díky své jedinečné poloze a zároveň snadné dostupnosti je penzion Koruna v Opavě  vyhledáván zejména těmi, kteří chtějí být v centru dění a mít všude blízko. Hosté penzionu mohou ZDARMA parkovat u hotelu Koruna***, vzdáleného cca. 50 m, a jehož hotelové parkoviště disponuje dostatečně velkou kapacitou.

ceny od 620,00 Kč
Hotel Koruna ubytování Opava ***
Hotel Koruna ubytování Opava

Hotel Koruna nabízí ubytování v samotném historickém centru Opavy, 25 km od Ostravy. Hostům jsou k dispozici rozměrné, nově zrekonstruované pokoje ve 3 kategoriích - Standard***, Business*** a Deluxe****. Hotel Koruna v Opavě ubytování :. Celková kapacita hotelu Koruna v Opavě je 133 lůžek včetně přistýlek. Ubytování je v 15 jednolůžkových pokojích, 34 dvoulůžkových pokojích, 6 apartmánech.

ceny od 1 250,00 Kč
Penzion RAKETA BOWLING ubytování Opava ***
Penzion RAKETA BOWLING ubytování Opava

Nachází se asi 1 km od centra města, při výpadovce na Krnov a Bruntál. Penzion Raketa je taktéž součástí zábavního centra, kde se nachází také dvě restaurace a vysoce kvalitní šestidráhový bowling. Penzion Raketa v Opavě UBYTOVÁNÍ. Penzion Raketa v Opavě nabízí velmi útulné a moderně vybavené pokoje v sestavě 6 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkového pokoje s možností přistýlek, o celkové kapacitě 16 lůžek a 8 přistýlek.

ceny od 540,00 Kč
Parkhotel Opava ubytování Opava ***
Parkhotel Opava ubytování Opava

Nově zrekonstruovaný hotel v opavských Městských sadech je součástí Městského stadionu, na kterém hraje své zápasy Slezský fotbalový club Opava. Jen pár minut chůze se nachází opavská rekreační zóna s koupalištěm a sportovní halou, centrum města je pohodlně dosažitelné městskou dopravou. Parkhotel Opava – ubytování. Po rekonstrukci nabízí hotel 12 nově vybavených dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán.

ceny od 550,00 Kč
Wellness Hotel Opava ubytování Opava ****
Wellness Hotel Opava ubytování Opava

Moderní čtyřhvězdičkový hotel se nachází v klidném a tichém prostředí městských sadů, nedaleko centra města Opavy. Hotel nabízí ubytování ve dvou komfortně vybavených apartmánech, devatenácti pohodlných dvoulůžkových pokojích a bezbariérovém pokoji. Celý hotel je nekuřácký a je pokrytý wifi připojením. Přímo před hotelem se náchází kamerově střežené parkoviště.

ceny od 1 490,00 Kč