KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Náchod

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Náchod

 
 
Hotel TOMMY ubytování Náchod ****
Hotel TOMMY ubytování Náchod

Podrobný popisHotel Tommy - congress & relax center - Přijměte prosím naše pozvání do originálních a inspirujících interiérů našeho hotelu. Věříme, že uspokojíme náročnější domácí i zahraniční klienty. Hotel je nově zrekonstruován. K Vašemu pohodlí poslouží 31 převážně dvoulůžkových luxusních pokojů zařízených komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu. - více Celková hotelová kapacita je 78 lůžek.

ceny od 1 200,00 Kč
Hotel U Beránka ubytování Náchod ****
Hotel U Beránka ubytování Náchod

Hotel U Beránka se nachází v Náchodě na náměstí v centru města. Hotel U Beránka poskytuje hostům pohodlné a příjemné ubytování. Hotel U Beránka v Náchodě ubytování:. Hotel U Beránka v Náchodě nabízí ubytování v nadstandardně vybavených pokojích. Celková kapacita hotelu je 125 lůžek. Součástí každého pokoje je minibar, trezor, telefon s přímou volbou, televize, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušeč vlasů a WC.

ceny od 980,00 Kč
Penzion Rozálie ubytování Náchod ***
Penzion Rozálie ubytování Náchod

Přímo uprostřed města s krásným výhledem na zámek a vyhlídku na Dobrošově se nachází útulný penzion situovaný do prvního a druhého patra jednoho z domů na Masarykově náměstí. Ubytování v prostorných pokojích a apartmánech jistě ocení jak ti, kteří jsou v Náchodě jen krátkodobě, či návštěvníci, kteří v oblasti blízko česko-polských hranic plánují dlouhodobější pobyt. Penzion Rozálie v Náchodě – ubytování.

ceny od 690,00 Kč
Hotel Bonato ubytování Náchod ***
Hotel Bonato ubytování Náchod

Hotel Bonato v Náchodě poskytuje komfortní ubytování. Hotel Bonato v Náchodě ubytování:. Hotel Bonato v Náchodě nabízí hostům ubytování v jednolůžkových pokojích bez možností přistýlky, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, větších nadstandardních dvoulůžkových pokojích s ložnicí v patře a s obývacím pokojem, kde se nabízí možnost přistýlky a pro větší skupiny hostů jsou k dispozici rodinné apartmány pro 4 osoby.

ceny od 920,00 Kč
Penzion Krásné Časy ubytování Náchod
Penzion Krásné Časy ubytování Náchod

Penzion Krásné Časy - najdete nás ve východních Čechách, 8 km od Náchoda v obci Dobrošov. Tato obec vešla do podvědomí veřejnosti hlavně tím, že zde byla před 2. světovou válkou vybudována soustava vojenských opevnění. Pokud chcete strávit dovolenou v nádherné krajině, uspořádat firemní a společenské akce nebo oslavy všeho druhu, je pro Vás náš penzion tou správnou volbou.

ceny od 850,00 Kč
Hotel Elko ubytování Náchod
Hotel Elko ubytování Náchod

Hotel Elko v Náchodě poskytuje hostům pohodlné a příjemné ubytování. Hotel Elko v Náchodě ubytování:. Hotel Elko v Náchodě nabízí ubytování o kapacitě 22 lůžek. Apartmán, jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, televizí, satelitem a telefonem. Ubytování v Náchodě hotel Elko gastronomie:. Hotel Elko v Náchodě nabízí stravování v restauraci, kde si pochutnáte na domácích i mezinárodních specialitách.

ceny od 690,00 Kč
Hotel Hron ubytování Náchod ****
Hotel Hron ubytování Náchod

Čtyřhvězdičkový hotel Hron v Náchodě sídlí v historické budově z roku 1912, která dříve sloužila jako soukromé sanatorium. Budova byla kompletně rekonstruována mezi lety 2005 a 2006 a nyní nabízí moderní ubytování s výtahem a bezbariérovým přístupem. Hotel Hron v Náchodě ubytování. Náchodský hotel Hron má k ubytování celkem 46 lůžek v prostorných a moderně zařízených jedno až pětilůžkových pokojích a dvou apartmánech.

ceny od 990,00 Kč
Pension Kylarův statek ubytování Náchod ***

Pension Kylarův statek se nachází v Náchodě a leží v klidné okrajové části města. Přes blízkost města cca 2km od centra, je zde charakter krajiny ryze venkovský. Ideální pro rodiny s dětmi, cykloturisty, sportovní rodiny, i ty co vyhledávají klid a pohodu. Pension Kylarův Statek v Náchodě ubytování:. Pension Kylarův statek v Náchodě nabízí ubytování v selském stylu. Kapacita pensionu je 19 osob.

Hotel Hynek ubytování Náchod ***
Hotel Hynek ubytování Náchod

Dovolte, abychom Vás přivítali v našem rodinném hotelu v největším městě na rozhraní Orlických hor a Kladského pomezí Náchodě. Jedná se o malý rodinný hotel s kapacitou 20 lůžek který se vyznačuje rodinnou atmosférou a individuálním přístupem k zákazníkovi. Naším hostům nabízíme dvou a třílůžkové pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením a kabelovou televizí za velice příznivé ceny.

ceny od 590,00 Kč