KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Most

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Most

 
 
Hotel NAUTICO ubytování Most ***
Hotel NAUTICO ubytování Most

Mostecký penzion se nachází v klidném prostředí vilové části města Most a je vzdálen jen jeden kilometr od centra. Penzion Nautico v Mostě UBYTOVÁNÍ:. Penzion Nautico v Mostě vám nabízí ubytování ve 12 pokojích. Celková kapacita mosteckého penzionu Nautico je 25 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích nebo v apartmá možnost přistýlky.

ceny od 750,00 Kč
garni Hotel ASAS*** ubytování Most ***
garni Hotel ASAS*** ubytování Most

Prostorné pokoje hotelu ASAS v Mostě jsou zařízeny v selském stylu, jsou standardně vybaveny a svojí úrovní odpovídají dané kategorii ubytování. Za poplatek se můžete ubytovat s Vašim domácím mazlíčkem. Hotel ASAS v Mostě ubytování. Hotel ASAS v Mostě má ubytovací kapacitu 43 lůžek v nově zrekonstruovaných prostorných pokojích v selském stylu se sociálním zařízením ( WC, sprcha ).

ceny od 400,00 Kč
Hotel Cascade ubytování Most ***
Hotel Cascade ubytování Most

Hotel Cascade je umístěn v centru města Most v těsné blízkosti magistrátu města, městského divadla a obchodního centra Central Most. Hotel Cascade je vzdálený 2km od mosteckého autodromu a 80 km od Prahy. Hotel Cascade ubytování v Mostě:. Hotel Cascade v Mostě nabízí svým klientům ubytování ve 168 pokojích typově rozdělených do kategorií economy a superior. Se svou kapacitou je hotel Cascade v Mostě schopen ubytovat až 350 osob najednou.

ceny od 1 170,00 Kč