KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Moravská Třebová

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Moravská Třebová

 
 
Penzion V Podzámčí ubytování Moravská Třebová ***
Penzion V Podzámčí ubytování Moravská Třebová

Penzion V Podzámčí v Moravské Třebové poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Penzion V Podzámčí v Moravské Třebové ubytování:. Penzion V Podzámčí v Moravské Třebové nabízí k ubytování čtyři dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou běžně vybaveny vlastním sociálním zařízením sprchou, WC a umyvadlem s vestavěnou skříní, pohovkou, konferenčním stolkem, šatními a policovými skříněmi dvoulůžkovou postelí televizí se satelitním příjmem.

ceny od 650,00 Kč
Ubytování v Moravské Třebové ubytování Moravská Třebová ***
Ubytování v Moravské Třebové ubytování Moravská Třebová

Penzion Moravská Třebová v Moravské Třebové má výhodnou polohu poblíž centra města. Ubytování v penzionu Moravská Třebová v Moravské Třebové je cenově dostupné a je vhodné pro všechny věkové kategorie. Penzion Moravská Třebová v Moravské Třebové ubytování. Penzion Moravská Třebová v Moravské Třebové disponuje komfortně zařízenými a útulnými pokoji, kde se pohodlně vyspí až 18 hostů ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

ceny od 650,00 Kč
Excalibur restaurace penzion ubytování Moravská Třebová **
Excalibur restaurace penzion ubytování Moravská Třebová

Penzion restaurace Excalibur se nachází v Moravské Třebové a poskytuje všem klientům pohodlné a útulné ubytování. Penzion restaurace Excalibur v Moravské Třebové ubytování :. Restaurace a Penzion Excalibur v Moravské Třebové nabízí ubytování v pokojích, které  se nacházejí v prvním patře budovy. Pokoje restaurace penzionu Excalibur v Moravské Třebové jsou moderně zařízeny, každý má sociální zařízení a barevný televizor se satelitním příjmem a internet.

ceny od 600,00 Kč
Penzion Best ubytování Moravská Třebová ****
Penzion Best ubytování Moravská Třebová

Penzion BEST leží v centru města a přitom nabízí klidné ubytování. Kapacita penzionu je 48 lůžek. Penzion se nachází v historické budově z roku 1835. Penzion Best nabízí k ubytování celkem 21 pokojů, z toho jsou 2 jednolůžkové, 13 dvoulůžkové, 5 třílůžkových a 1 pětilůžkový pokojj. Celková kapacita je 48 lůžek. Dalších 5 lůžek je možnost jako přislýlky.

ceny od 700,00 Kč