KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Mělník

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Mělník

 
 
Apartmán U Zámku Mělník ubytování Mělník ***
Apartmán U Zámku Mělník ubytování Mělník

Apartmán U Zámku v Mělníku se nachází v královském městě, na soutoku největších českých řek, ve městě taktéž proslulým pěstováním vinné révy. Zdejší krásná příroda v plná pískovcových skal, jezírek, roklin, které vévodí stejnojmenný hrad "Kokořín", čím dál více láká turisty k pěším i cyklovýletům, či projížďkám na koních. V těsné blízkosti apartmánu U Zámku v Mělníku se  se nachází řada pamětihodností a spousta možností kulturního vyžití.

ceny od 900,00 Kč
Hotel Jaro ubytování Mělník ***
Hotel Jaro ubytování Mělník

Hotel Jaro v Mělníku nabízí ubytování v centru královského města Mělník nad soutokem řek Labe a Vltavy. Svou vhodnou polohou, nedávnou renovací a příjemným prostředím se hotel Jaro v Mělníku stal přitažlivým pro individuální i organizovanou turistiku, pro firemní klientelu, ale i pro milovníky Kokořínska, Prahy a jejího okolí. Hotel Jaro v Mělníku ubytování.

ceny od 600,00 Kč
HOTEL LUDMILA ubytování Mělník ***
HOTEL LUDMILA ubytování Mělník

Hotel Ludmila sám o sobě má dlouholetou tradici a nedávno prošel omlazovací kúrou. Hotel Ludmila v Mělníku UBYTOVÁNÍ. Hotel Ludmila v Mělníku nabízí celkovou kapacitu až 156 lůžek v 70 zmodernizovaných pokojích, které jsou rozděleny na dvou a třílůžkové pokoje economy se sprchou i vanou, dvoulůžkové pokoje standart a dvou a třílůžkové pokoje business suite s koupelnou obsahující velkou koupelnu s vanou nebo vířivkou.

ceny od 650,00 Kč
hotel Olympionik ubytování Mělník ***
hotel Olympionik ubytování Mělník

Hotel Olympionik se nachází nedaleko od centra historického města Mělník, cca 25 km od Prahy. Hotel Olympionik nabízí prvotřídní ubytování blízko centra města Mělník a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, zájemce o aktivní odpočinek (jednotlivce i skupiny), firemní klientelu i vhodným ubytováním pro návštěvníky přijíždějící za účelem poznávání kulturně-historických památek města a okolí.

ceny od 860,00 Kč
Levné ubytování u Štěrbů ubytování Mělník ***
Levné ubytování u Štěrbů ubytování Mělník

Apartmán se nachází ve vile, která je umístěna v centru města Mělníka v klidné oblasti. K ubytování slouží 3 pokoje s 8 lůžky (2+3+3). Pokoje jsou vybaveny pohodlným nábytkem, jsou prostorné a útulné. Dále koupelna s vanou, sprchou a aut. pračkou, WC, vybavená kuchyně s kuchyňskou linkou, mikrovlnka, vaření na sklokeramice, varná konvice, lednice s mrazákem, jídelna, WiFi, TV.