KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Malá Úpa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Malá Úpa

 
 
Horský penzion Černava ubytování Malá Úpa
Horský penzion Černava ubytování Malá Úpa

Blízké okolí penzionu Černava v Malé Úpě patří ke klidovým zónám Krkonošského národního parku. Ve spojení s vysokým standardem veškerých služeb a možnostmi sportovního vyžití jsou vytvořeny předpoklady k celoročnímu prožití ideální dovolené nebo víkendovému pobytu. Penzion Černava ubytování v Malé Úpě:. Penzion Černava v Malé Úpě je typická horská bouda uprostřed krásné louky plné květin od jara až do podzimu.

ceny od 750,00 Kč
Jeřabinka ubytování Malá Úpa **
Jeřabinka ubytování Malá Úpa

Penzion Jeřabinka se nachází v Malé Úpě v krásném prostředí Krkonoš v obci Horní Malá Úpa, 100 metrů od hraničního přechodu Pomezní boudy. Dostupnost je dobrá i během zimní sezóny díky udržované silnici na hraniční přechod. Penzion Jeřabinka najdete přímo u hlavní silnice a pokud přijedete autem, máte možnost parkovat před penzionem zdarma!. Penzion Jeřabinka v Malé Úpě ubytování:.

apartmá/penzion Vila Alena ubytování Malá Úpa ***
apartmá/penzion Vila Alena ubytování Malá Úpa

Vila Alena v Malé Úpě je situována na velice tichém a klidném místě, v centru obce Horní malé Úpy (Pomezní boudy). Pro svoji polohu s výhledem na majestátnou horu Čech, (Sněžku a Černou horu) je oblíbena hosty, kteří ve Vile Alena v Malé Úpě opravdu nacházejí rodinnou pohodu a cítí se tu opravdu jak doma. Vila Alena v Malé Úpě ubytování. Každý nově zrekonstruovaný pokoj vily Aleny v Malé Úpě má vlastní sociální zařízení a televizi se satelitním příjmem.

ceny od 350,00 Kč
Skimu Sport Centrum a Apartmány ubytování Malá Úpa ***
Skimu Sport Centrum a Apartmány ubytování Malá Úpa

Skimu Sport Centrum a Apartmány jsou ubytovacím a sportovním zařízením, které najdete jen 100 m od sjezdovky Pomezky, v Malé Úpě ve východních Krkonoších. Skimu Sport Centrum a Apartmány poskytují pohodlné a příjemné ubytování. Skimu Sport Centrum a Apartmány v Mále Úpě ubytování:. Skimu Sport Centrum a Apartmány v Malé Úpě nabízejí ubytování až pro 52 osob.

ceny od 1 300,00 Kč
Chata Popelka ubytování Malá Úpa *
Chata Popelka ubytování Malá Úpa

Chata Popelka se nachází v Malé Úpě v Krkonošské obci u hlavní silnice, což ocení rekreanti zejména v zimě, kdy se dostanou v pohodě až k chatě. Chata Popelka poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Chata Popelka v Malé Úpě ubytování:. Chata Popelka v Malé Úpě nabízí k ubytování 6 čtyřlůžkových pokojů a 1 apartmá. Celková kapacita ubytování je 28 lůžek. Sprchy zvlášť dámské a pánské jsou v přízemí, toalety jsou v přízemí i v prvním patře u pokojů.

ceny od 1 000,00 Kč