KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Luhačovice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Luhačovice

 
 
Penzion Sinfonietta ubytování Luhačovice
Penzion Sinfonietta ubytování Luhačovice

Penzion je situován na poklidném místě, kde mohou ubytovaní hosté načerpat sílu a energii a nechat odpočinout svému tělu i mysli. Penzion Sinfonietta v Luhačovicích ubytování. Penzion Sinfonietta v Luhačovicích  nabízí ubytování v 1 dvojlůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, ve 2 studiích pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením a 4 apartmánech pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením.

ceny od 950,00 Kč
Boutique Hotel Radun**** ubytování Luhačovice ****
Boutique Hotel Radun**** ubytování Luhačovice

Hotel Radun se nachází přímo u pramene Aloiska v lázních Luhačovice. Do centra se návštěvníci hotelu dostanou pohodlnou procházkou za 3 minuty. Příznivci sportu mohou využít nedaleké tenisové kurty nebo Městskou plovárnu. Na kolonádu se lze dostat za přibližně 7 minut pěšky. Hotel Radun v Luhačovicích ubytování. Hotel Radun v Luhačovicích disponuje luxusními dvoulůžkovými pokoji, které nesou specifické názvy.

ceny od 1 750,00 Kč
HOTEL VEGA ubytování Luhačovice ***
HOTEL VEGA ubytování Luhačovice

Hotel Vega v Luhačovicích se nachází v obci Luhačovice. Hotel Vega v Luhačovicích je umístěn nad přehradou, na svazích pod Komoncem, místo s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou, místo tiché a klidné bez dopravního hlomozu a městského hluku, místo bezpečné i pro nejmenší děti. Hotel Vega v Luhačovicích ubytování. Moderní areál hotelu Vega v Luhačovicích uspokojí jistě i nejnáročnější zákazníky.

ceny od 1 210,00 Kč
Lázeňský & wellness hotel Niva ubytování Luhačovice ***
Lázeňský & wellness hotel Niva ubytování Luhačovice

Lázeňský wellness hotel Niva II v Luhačovicích je umístěn v klidné části lázeňského města - Pozlovice nad místní přehradou, která pomáhá vytvářet výjimečné přírodní klima. Od centra Luhačovic je vzdálen přibližně 20 minut volné chůze (vilovou čtvrtí a lázeňským parkem). Lázeňský wellness hotel Niva II v Luhačovicích ubytování. Lázeňský wellness hotel Niva II v Luhačovicích Vám nabídne několik typů ubytování.

ceny od 1 180,00 Kč
Vila Janáček ubytování Luhačovice
Vila Janáček ubytování Luhačovice

Vila Janáček je luxusně zařízená vila, kterou najdete v neklidnější části lázeňských Luhačovic. Vila je nedaleko centra města a nabízí komfort, pohodlí a zábavu pro všechny návštěvníky. Je určena k zábavě i odpočinku celé rodiny i menší skupinky. Vila Janáček ubytování v Luhačovicích ubytování:. Vila Janáček ubytování v Luhačovicích nabízí možnost ubytování celkem pro 5- 7 osob.

ceny od 3 500,00 Kč
Hotel a valašský šenk Ogar ubytování Luhačovice ***
Hotel a valašský šenk Ogar ubytování Luhačovice

Hotel a valašský šenk Ogar se nachází v Luhačovicích a poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Rodinný hotel nabízí místečko, kde si můžete odpočinout, posedět a dobře se najíst, nebo si poslechout dobrou muziku. Hotel a valašský šenk Ogar v Luhačovicích ubytování:. Hotel a valašský šenk Ogar v Luhačovicích nabízí ubytování ve 20ti dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech.

ceny od 690,00 Kč
Penzion Stella ubytování Luhačovice ****
Penzion Stella ubytování Luhačovice

Penzion Stella v Luhačovicích leží v blízkosti centra lázeňského města Luhačovice. Pension Stella v Luhačovicích nabízí ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, pro firmy, či jednostlivce. Penzion Stella ubytování v Luhačovicích. Penzion Stella v Luhačovicích má k dispozici 22 útulných pokojů a to ve složení 12 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj, 1 rodinné studio pro 3 osoby a 3 rodinná studia pro 4 osoby.

ceny od 645,00 Kč
Vila Jiřinka ubytování Luhačovice
Vila Jiřinka ubytování Luhačovice

Vila Jiřinka v Luhačovicích je prvorepubliková vila s původním názvem, která se nachází v samém centru lázeňského města Luhačovice. Vila Jiřinka v Luhačovicích prošla v roce 2011, po změně majitelů, náročnou stavební a technologickou rekonstrukcí, jejímž výsledkem je proměna do konečné podoby architektonicky moderního a pohodového wellness hotýlku rodinného typu.

Hotel Krystal ubytování Luhačovice ***

Hotel Krystal v Luhačovicích se nachází v centru lázeňského města Luhačovice, které je pro své přírodní bohatství, minerální vody i možnosti kulturního vyžití vyhledávaným místem k léčení a rekreaci. Od hotelu Krystal v Luhačovicích můžete především očekávat přátelskou atmosféru, klid a pohodlí. Hotel Krystal v Luhačovicích ubytování.

penzion Sonáta ubytování Luhačovice
penzion Sonáta ubytování Luhačovice

Tento krásný penzion je v samém srdci lázeňských Luhačovic asi 10 minut chůze od lázeňské kolonády. Nově zrekonstruovaný penzion byl postaven ve třicátých letech dvacátého století. Jeho dominantou je kruhové schodiště, pro které si náš penzion jistě zapamatujete jako netradiční a působivý. Nebojíme se říct, že Vám nabízíme nejkrásnější pokoje v Luhačovicích. Toto motto našeho penzionu zajisté potvrdí každý, kdo u nás stráví byť jen jediný den.

ceny od 2 000,00 Kč
Villa Marion ubytování Luhačovice ****
Villa Marion ubytování Luhačovice

Luxusní ubytování v centru Luhačovic s výhledem na jezírko Marion. Celková kapacita činí 20 lůžek v šesti velmi prostorných a nadstandardně vybavených apartmánech. Ve Villa Marion najdete příjemné posezení na terase, útulnou jídelnu s barem. Pro Vaše maximální pohodlí můžete využít možnosti hlídaní Vašich dětí. Dále také možnost využití masáží přímo ve Villa Marion. Luxusní ubytování v centru Luhačovic s výhledem na jezírko Marion.

ceny od 2 000,00 Kč
Luxury spa & wellness Vila Valaška ubytování Luhačovice ****
Luxury spa & wellness Vila Valaška ubytování Luhačovice

Lázeňský hotel Vila Antoaneta leží v klidné čtvrti lázní Luhačovice v blízkosti parku a kolonády. Nabízí komplexní služby pod jednou střechou, úžasné vodní relaxační centrum a širokou nabídku lázeňských a wellness procedur. Rodinnou atmosféru, přátelský a vysoce profesionální personál, skvělou gastronomii ocení i mladší generace a rodiny s dětmi. Lázeňský hotel Vila Antoaneta je vhodný i pro mladší generaci a rodiny s dětmi.

ceny od 2 400,00 Kč
HOTEL ADAMANTINO ubytování Luhačovice ***