KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Loučná pod Klínovcem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Loučná pod Klínovcem

 
 
Apartmán Klínovec365 ubytování Loučná pod Klínovcem ****
Apartmán Klínovec365 ubytování Loučná pod Klínovcem

Apartmán Klínovec 365 v Loučné pod Klínovcem se nachází ve druhém patře apartmánového domu, jehož stavba byla dokončena v roce 2009. Apartmán Klínovec 365 najdete v obci Loučná pod Klínovcem v těsné blízkosti moderního Skiareálu Klínovec. Nabízí jedinečný výhled na místní sjezdovky, okolní lesy a německý Oberwiesenthal. Apartmán Klínovec 365 v Loučné pod Klínovcem ubytování.

ceny od 2 090,00 Kč
Hotel Star 1 ubytování Loučná pod Klínovcem ***
Hotel Star 1 ubytování Loučná pod Klínovcem

Hotel Star 1 se nachází v obci Háj u Loučné pod Klínovcem, necelé 3km od skiareálu Klínovec. Hotel Star 1 je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, pro partu přátel, nebo firmy s vyššími nároky na soukromí. Hotel Star 1 v Loučné pod Klínovcem ubytování:. Hotel Star 1 v Loučné pod Klínovcem nabízí ubytování o kapacitě 16 osob. K dispozici jsou dvou, čtyř a pětilůžkové pokoje, které mají vlastní a společné sociální zařízení.

ceny od 960,00 Kč
Loučná pod Klínovcem - studio ALFA ubytování Loučná pod Klínovcem ***
Loučná pod Klínovcem - studio ALFA ubytování Loučná pod Klínovcem

Studio se skládá z obývací místnostni, ve které se nachází 2 lůžková postel, dětská pevná postel a patrová palanda s 2,5 lůžkem. Apartmán Loučná pod Klínovcem - studio ALFA, které nabízí ubytování v 1+KK o velikosti 33m2 pro 1 až 4 osoby + 1 dítě. Studio se skládá z obývací místnostni, ve které se nachází 2 lůžková postel, dětská pevná postel a patrová palanda s 2,5 lůžkem.

ceny od 2 314,00 Kč