KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Loučná nad Desnou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Loučná nad Desnou

 
 
Apartmány Kouty ubytování Loučná nad Desnou
Apartmány Kouty ubytování Loučná nad Desnou

Apartmány Kouty se nachází v srdci Jeseníků, Loučné nad Desnou přímo v nově otevřeném areálu Kouty, které jsou skvělou základnou pro poznávání přírody a pro sportovní aktivity. Apartmány poskytují pohodlné a příjemné ubytování. Apartmány  Kouty v Loučné nad Desnou ubytování:. Apartmány Kouty v Loučné nad Desnou poskytují pohodlné a příjemné ubytování. Všechny  apartmány mají vlastní, plně vybavenou kuchyni, satelitní TV a koupelnu.

ceny od 2 556,00 Kč
Sporthotel Kurzovní ubytování Loučná nad Desnou ***
Sporthotel Kurzovní ubytování Loučná nad Desnou

Sporthotel Kurzovní v Loučné nad Desnou je nejvýše položený hotel v ČR, který vám nabízí krásné zážitky a komfortní ubytování. Ochutnejte romantiku a kouzlo výletů po okolních kopcích a hřebenech a po náročném dni relaxujte ve Wellness centru Spotrhotelu Kurzovní v Loučné nad Desnou. Sporthotel Kurzovní v Loučné nad Desnou ubytování. Celková kapacita hotelu Sporthotel Kurzovní v Loučné nad Desnou je 144 lůžek.

ceny od 300,00 Kč
Hotel Dlouhé Stráně ubytování Loučná nad Desnou ***
Hotel Dlouhé Stráně ubytování Loučná nad Desnou

Horský hotel Dlouhé Stráně se nachází v Loučné nad Desnou v oblasti Hrubého Jeseníku. Hotel Dlouhé Stráně v Loučné nad Desnou poskytuje pohodlné a útulné ubytování v krásné oblasti. Hotel Dlouhé Stráně v Loučné nad Desnou ubytování :. Hotel Dlouhé Stráně v Loučné nad Desnou nabízí ubytování ve dvou ubytovacích budovách. Celková kapacita je 700 lůžek v 300 pokojích. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky.

ceny od 650,00 Kč
Chata Sokolka ubytování Loučná nad Desnou
Chata Sokolka ubytování Loučná nad Desnou

Horská chata Sokolka se nachází v Koutech nad Desnou v klidném prostředí chatové osady Koutecké údolí na úpatí hory Šindelná v nadmořské výšce 620 metrů. Horská chata poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Chata Sokolka v Koutech nad Desnou ubytování:. Horská chata Sokolka v Koutech nad Desnou nabízí ubytování o kapacitě chaty 41 lůžek v následujícím složení: 1 x dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením.

ceny od 290,00 Kč
Usedlost Persianka ubytování Loučná nad Desnou
Usedlost Persianka ubytování Loučná nad Desnou

Usedlost Persianka v Loučné nad Desnou stojí uprostřed malebné přírody v údolí pod Červenohorským sedlem, kterým protéká řeka Desná. Ubytování je vhodné zejména pro milovníky klidného prostředí, koňů a ostatních zvířat. Celý objekt je nekuřácký. Usedlost Persianka v Loučné nad Desnou ubytování. V Usedlosti Persianka v Loučné nad Desnou je k dispozici velký apartmán, v němž se může ubytovat až pět hostů.

Zuzana ubytování Loučná nad Desnou

Penzion Zuzana v Loučné nad Desnou se nachází v Loučné v údolí horního toku Desné v malebné přírodě pod Červenohorským sedlem. Loučná nad Desnou je pro všechna roční období výborným místem pro zahájení putování po Jeseníkách a jesenických krásách. Penzion Zuzana v Loučné nad Desnou ubytování. Chatu Zuzana v Loučné nad Desnou je možné si pronajmout celoročně.

Hotel Pod sedlem ubytování Loučná nad Desnou *
Hotel Pod sedlem ubytování Loučná nad Desnou

Objekt je situován při hlavní silnici Šumperk-Jeseník ve vesničce Kouty nad Desnou, těsně před soupáním na Červenohorské sedlo. K vlastnímu hotelu je přiřazen rovněž kemping a veřejné tábořiště, nacházející se v prostoru zahrady hotelu podél toku řeky Hučivé Desné. Budova turistického hotel Pod sedlem  stojí v těsné blízkosti soutoku řek Hučivá a Divoká Desná.

ceny od 260,00 Kč
Švihák horský ubytování Loučná nad Desnou ***
Švihák horský ubytování Loučná nad Desnou

Chata Švihák horský v překrásných Jeseníkách Vám nabízí ubytování pro 14 - 16 osob. Chata je pronajímána jako celek a poskytne Vám zázemí pro Vaše výlety, poznávání a návštěvy zajímavostí a jesenických krás. Švihák horský je horská chata v krásné jesenické krajině, která Vám nabízí ubytování ve 4 pokojích se 14 lůžky. Uvařit si můžete ve vybavené kuchyňce s MWT a lednicí.

ceny od 1 720,00 Kč