KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Litomyšl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Litomyšl

 
 
Hotel Zlatá Hvězda ubytování Litomyšl ***
Hotel Zlatá Hvězda ubytování Litomyšl

Dostupnost objektu z autobusového nádraží je 5 minut pěšky. Vlakem do stanice Česká Třebová a odtud pak nejlépe autobusovým, případně dalším vlakovým spojem. Hotel Zlatá Hvězda ubytování v Litomyšli:. Hotel Zlatá hvězda v Litomyšli nabízí k ubytování 19 dvoulůžkových pokojů s manželskými nebo oddělenými lůžky a s výhledem na historické centrum Litomyšle nebo orientované na klidnější část města.

ceny od 950,00 Kč
Hotel Aplaus ubytování Litomyšl ****
Hotel Aplaus ubytování Litomyšl

Hotel Aplaus v Litomyšli provozuje své služby v historické budově, kde se během minulých dvou století nacházela vyhlášená hospoda. Budova hotelu Aplaus v Litomyšli byla v průběhu let zrekonstruována tak, aby co nejlépe vyhovovala současnému využití. Interiér hotelu je odrazem dobrého vkusu a smyslu pro detail. Hotel Aplaus v Litomyšli ubytování.

ceny od 1 900,00 Kč
Penzion Tašner ubytování Litomyšl ***
Penzion Tašner ubytování Litomyšl

Penzion Tašner je nově zrekonstruovaný penzion v klidném místě, velmi blízko historického centra Litomyšle a renesančního zámku Litomyšl, který je zapsán na seznamu UNESCO. Penzion Tašner ubytování v Litomyšli ubytování:. Penzion Tašner ubytování v Litomyšli nabízí ubytování ve třech kompletně zařízených dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím a s možností přistýlek.

ceny od 850,00 Kč
Antik Hotel Sofia Litomyšl ubytování Litomyšl ***
Antik Hotel Sofia Litomyšl ubytování Litomyšl

Antik hotel Sofia v Litomyšli se vymyká současným trendům v hotelnictví - snaží se udržet formu rodinného hotelu s osobním přístupem ke klientům, kterým nabízí neotřelé zázemí v komorních prostorách budovaných v duchu butikových a designových hotelů. Hotel Antik Sofia v Litomyšli ubytování. Antik Sofia hotel v Litomyšli nabízí ubytování v šesti apartmánech a čtyřech pokojích sitouvaných ve třech patrech nově zrekonstruované budovy prvorepublikové vily.

ceny od 1 750,00 Kč
PENZION LILIE ubytování Litomyšl ***
PENZION LILIE ubytování Litomyšl

Penzion Lilie se nachází v patře rodinného domu v Litomyšli v klidné části města nedaleko centra. Ubytování je nabízeno ve 3 prostorných apartmánech a v jednom pokoji. Penzion Lilie v Litomyšli ubytování:. Penzion Lilie v Litomyšli nabízí ubytování o celkové kapacitě 15 lůžek na 3 apartmánech a jednom pokoji. Z toho 4 dvojlůžka a 7 míst na přistýlkách. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a jsou plně vybaveny.

ceny od 500,00 Kč
Agropension U háje ubytování Litomyšl ***
Agropension U háje ubytování Litomyšl

Podrobný popisAgropension U háje - Penzion se nachází 3 km od centra města Litomyšl. Je postaven u rybníka vedle háje a nabízí Vám několik pokojů a dva apartmány, plně zařízené. Ubytování: 1x 1-lůžkový pokoj, 1x 2-lůžkový pokoj, 1x 3-lůžkový pokoj, 1x 2-lůžkový apartmán, 1x 4-lůžkový apartmán. Vybavení: kompletně zařízené kuchyně, WC a koupelna, sat. TV, internet. - více Manželské i samostatné postele, přistýlky a dětské postýlky.

ceny od 450,00 Kč