KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Litoměřice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Litoměřice

 
 
Hotel Apollón ubytování Litoměřice ***
Hotel Apollón ubytování Litoměřice

Hotel APOLLÓN najdete v Litoměřicích, starobylém historickém městě, uprostřed půvabného Českého středohoří, na soutoku řek Labe a Ohře. Jeho poloha v  centru města, pouhých 200 m od hlavního náměstí, v těsném sousedství městských hradeb, je ideálním místem k ubytování, pokud hledáte klid, pohodu a příjemné prostředí. Hotel Vás překvapí příjemnou atmosférou, moderním vybavením, vstřícným a ochotným personálem.

ceny od 1 150,00 Kč
Hotel Helena ubytování Litoměřice ***
Hotel Helena ubytování Litoměřice

V secesním stylu postavený Hotel Helena na okraji starobylého města Litoměřice u Labe. Hotel Helena v Litoměřicích se nachází 1 KM od Terezina směr Litoměřice. V tříhvězdičkovém hotelu Helena hosté naleznou vše, co má moderně vybavený hotel nabízet - pohodlí a příjemné prostředí. Město Litoměřice se nachází mezi Prahou (60km) a Drážďany (90km) na dálnici E55. Za 40 minut dosáhnete autem střed města Prahy.

ceny od 700,00 Kč