KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jen pro dámy Cena: 2.540,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Lipová-lázně

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Lipová-lázně

 
 
Hotel Helios ubytování Lipová-lázně ***
Hotel Helios ubytování Lipová-lázně

Penzion Helios se nachází v lázeňské Lipové- lázních  v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Penzion Helios poskytuje nejen příjemně strávené chvíle odpočinku, ale i možnost letního či zimního vyžití. Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách. Penzion Helios v Lipové-lázních ubytování:. Penzion Helios v Lipové-lázních nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích.

ceny od 749,00 Kč
Penzion Chiranka ubytování Lipová-lázně
Penzion Chiranka ubytování Lipová-lázně

Penzion Chiranka v Lipové-Lázních nabízí celoroční ubytování se stravou pro všechny druhy klientů, zvláště se zaměřujeme na skupinovou rekreaci, jako jsou školy v přírodě, lyžařské kurzy, školní výlety, sportovní soustředění, nebo ozdravné pobyty. Vzhledem k bezpečnosti zvláště malých klientů je celý areál oplocen. Penzion Chiranka v Lipové-Lázních ubytování.

ceny od 440,00 Kč
U Tří veverek ubytování Lipová-lázně ***
U Tří veverek ubytování Lipová-lázně

Penzion U Tří veverek se nachází v Horní Lipové ve středu malebné vesničky. Penzion U Tří veverek v Horní Lipové poskytuje hostům příjemné a útulné ubytování. Penzion U Tří veverek v Horní Lipové ubytování:. Penzion U Tří Veverek v Horní Lipové nabízí k ubytování 7 plně vybavených apartmánů, ve kterých se jistě budete cítit jako doma.

ceny od 300,00 Kč
Penzion Vanessa ubytování Lipová-lázně
Penzion Vanessa ubytování Lipová-lázně

Penzion Vanessa se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v lázeňské obci  Lipová-lázně. Jeseníky nabízejí ideální podmínky pro rekreaci, a to jak pro peší turistiku a cykloturistiku tak pro zimní radovánky. Možnost celodenního stravování ve vlastní restauraci / pizzerii – výběr z jídelního lístku, pečeme vlastní pizzu,která je v okolí vyhlášená. Penzion Vanessa se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v lázeňské obci  Lipová-lázně.

ceny od 455,00 Kč