KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Lednice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Lednice

 
 
Relax Hotel Štork ubytování Lednice ***
Relax Hotel Štork ubytování Lednice

Útulný, rodinný Relax hotel Štork se nachází ve známém jihomoravském městečku Lednice poblíž Lednicko-Valtického areálu, 2 minuty chůze od centra. Relax hotel Štork Vám poskytne maximální zázemí pro Váš odpočinek a relaxaci v rodinném prostředí a klidné atmosféře, kde jeho hosté oceňují především soukromí a příjemné prostředí. Relax hotel Štork v Lednici UBYTOVÁNÍ.

ceny od 850,00 Kč
Pension Jordán ubytování Lednice ***
Pension Jordán ubytování Lednice

Pension Jordán se nachází v Lednici nedaleko jednoho z nejkrásnějších moravských zámků, zámku Lednice s nepřeberným množstvím výstav a kulturních akcí, které je možno celoročně navštívit. Pension v Lednici Jordán ubytování :. Pension Jordán v Lednici nabízí k ubytování ve 14 dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny  sprchou a WC s možností přistýlky pro rodiny s dětmi - z toho je jeden pokoj s bezbariérovým přístupem 2 apartmány jsou nadprůměrně vybaveny  komfortem.

ceny od 500,00 Kč
MY HOTEL s.r.o. ubytování Lednice ****
MY HOTEL s.r.o. ubytování Lednice

Přímo pod okny hotelových pokojů teče – za tichého šumění okolního lužního lesa - slepé rameno řeky Dyje. My Hotel v Lednici ubytování. Pro hosty My hotelu v Lednici je připraveno 49 prostorných pokojů, z nichž 21 má také balkón. Elegantní pokoje mají vlastní moderní sociální zařízení, telefon, připojení k internetu, televizi se satelitním příjmem, minibar a požární hlásič.

ceny od 1 400,00 Kč
PENZION ONYX ubytování Lednice ***
PENZION ONYX ubytování Lednice

Penzion Onyx se nachází v klidové zóně obce Lednice. Je vzdálený jen 800 m od centra obce a zámeckého parku. Penzion Onyx v Lednici má vlastní parkoviště, restauraci, salonek a vinný sklípek s kapacitou 65 osob přímo v areálu. Penzion Onyx v Lednici je vhodný, především v letních měsících, pro rodinnou dovolenou, akce pro cykloturisty, ale také pro milovníky dobrého vína, gastronomických specialit a folklóru.

ceny od 750,00 Kč
Hotel Princess ubytování Lednice ****
Hotel Princess ubytování Lednice

Hotel Princ se nachází v Lednici a byl nově otevřen v červenci 2011. Hotel Princ nabízí luxusní ubytování s kapacitou 30 lůžek ve 14 pokojích poskytuje návštěvníkům Lednice to největší pohodlí v klidové zóně v těsné blízkosti zámeckého parku. Hotel Princ v Lednici  ubytování:. Hotel Princ v Lednici nabízí ubytování  s kapacitou 30 lůžek ve 14 pokojích prostorné, nově a nadstandardně vybavené, plně klimatizované pokoje.

ceny od 2 000,00 Kč
Hotel Mario ubytování Lednice ***
Hotel Mario ubytování Lednice

Hotel Mario v Lednici poskytuje nádherné ubytování v Lednicko-valtickém areálu, přímo u vstupu do zámeckého parku se můžete ubytovat v klimatizovaném ubytovacím zařízení. Hotel Mario najdete v historické budově vzdálené pouhých 200 metrů od zámku Lednice a místních památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO. Hotel Mario v Lednici ubytování.

ceny od 1 500,00 Kč
Penzion Večerka ubytování Lednice
Penzion Večerka ubytování Lednice

Penzion se nachází nedaleko centra Lednice na klidném místě se zahradou se vstupem do lednického parku, který je dále propojen se zámeckým parkem. Nabízíme vám ubytování na klidném místě s dostatkem soukromí jež vybízí nejen k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené. Penzion je nekuřácký (možno kouřit na dvorku či zahradě). Do Lázní Lednice je to od nás pěšky 5 minut. Parkování v areálu penzionu.

ceny od 600,00 Kč