KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Senior +65 Cena: 1.600,- Kč
Víkend v Kutné Hoře Cena: 1.890,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Kutná Hora

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Kutná Hora

 
 
Garni hotel Na Havlíčku ubytování Kutná Hora ***
Garni hotel Na Havlíčku ubytování Kutná Hora

Garni hotel Na Havlíčku se nachází v samotném centru historického města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí. Tato poloha spolu se stylovým a pohodlným interiérem činí Garni hotel Na Havlíčku ideálním místem jak pro obchodní klientelu, tak i pro klienty přijíždějící do Kutné Hory za poznáváním historických památek či za odpočinkem. Garni hotel Na Havlíčku v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ.

ceny od 790,00 Kč
BARBORA Restaurant & Penzion ubytování Kutná Hora
BARBORA Restaurant & Penzion ubytování Kutná Hora

Penzion Barbora se nachází v krásném městě Kutná Hora, které nabízí k prohlédnutí velké množství památek a dobrých restaurací a barů k příjemnému posezení. Penzion Barbora v Kutné Hoře ubytování:. Penzion Barbora v Kutné Hoře nabízí ubytování v 9ti dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmánu se 2 přistýlkami. Všechny pokoje penzionu Barbora v Kutné Hoře jsou samozřejmě vybaveny vlastní koupelnou a WC.

ceny od 1 400,00 Kč
Hotel U Vlašského dvora ubytování Kutná Hora ***
Hotel U Vlašského dvora ubytování Kutná Hora

Hotel U Vlašského dvora naleznete v historickém centru města Kutná Hora, ve zrekonstruovaném objektu, který pochází již z konce 15. století. Hotel U Vlašského dvora tedy svým návštěvníkům nabízí kvalitní a komfortní ubytování v klidném prostředí mimo rušné komunikace s překrásným výhledem na tajemné panorama města Kutná Hora. Hotel U Vlašského dvora v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ.

ceny od 1 190,00 Kč
Hotel Opat ubytování Kutná Hora ****
Hotel Opat ubytování Kutná Hora

Hotel Opat sídlí v historickém centru Kutné Hory v jednom z nejstarších domů města a poskytuje svým klientům dokonalý komfort, ať už přijedou poznávat krásy památek Kutné Hory, kvůli pracovním povinnostem či strávit romantický víkend ve dvou. Hotel Opat v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ. Hotel Opat v Kutné Hoře poskytuje ubytování v 16 stylově vybavených pokojích a apartmánech s celkem 54 lůžky.

ceny od 1 200,00 Kč
Penzion Centrum ubytování Kutná Hora
Penzion Centrum ubytování Kutná Hora

Penzion Centrum leží v Kutné Hoře v klidném historickém středu města. Penzion Centrum v Kutné Hoře v nabízí příjemný pobyt v domácím stylu a klidném a tichém prostředí. Penzion Centrum v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ:. Penzion Centrum v Kutné Hoře  vám nabízí celkem 7 pokojů z toho pět dvoulůžkových pokojů, jeden a jeden čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje penzionu Centrum jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprcha nebo vana, a WC.

ceny od 665,00 Kč
Hotel U Růže - Kutná Hora ubytování Kutná Hora ***
Hotel U Růže - Kutná Hora ubytování Kutná Hora

Hotel U Růže se nachází v Kutné Hoře v klidném prostředí městské části Sedlec, v těsné blízkosti Kostnice, která je památkou evropského významu, a Chrámu Nanebevzetí Panny Marie. Hotel U Růže – Kutná Hora v Kutné Hoře ubytování:. Hotel U Růže v Kutné Hoře nabízí k ubytování 13 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Každý pokoj má barevnou televizi se satelitním příjmem WC, sprchu nebo vanu.

ceny od 850,00 Kč
Penzion Kutna ubytování Kutná Hora ***
Penzion Kutna ubytování Kutná Hora

Penzion Kutna se nachází v Kutné Hoře a stojí na kopci,  poskytuje výhled na centrum Kutné Hory, které leží asi 1 km odtud. Nabízí se zde prožití několika příjemných dní v rodinném penzionu. Díky městu a penzionu Kutna, který nabízí stylové prostředí, na Vás dýchne historie spojená s pohodou a klidem. Penzion Kutna v Kutné Hoře poskytuje hostům pohodlné a příjemné ubytování. Penzion Kutna v Kutné Hoře ubytování:.

ceny od 1 200,00 Kč
Hotel U Kata ubytování Kutná Hora ***
Hotel U Kata ubytování Kutná Hora

Hotel U Kata v Kutné Hoře se nachází na okraji historického centra města, jež je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Jedná se o místo, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci. Odtud také pramení název hotelu - U Kata. Dlouho se nerozmýšlejte a navštivte toto město s dávnou historií.

ceny od 870,00 Kč
Hotel Kréta ubytování Kutná Hora ***
Hotel Kréta ubytování Kutná Hora

Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory v klidné části s výhledem do parku a na dominanty města. Od 1. 1. 2014 je Hotel s restaurací celý nekuřácký. V Hotelu Kréta je pro Vás připraveno celkem 20 pokojů vybavených vlastním sociálním zařízením, TV, minibarem a trezorem. K internetu se připojíte prostřednictvím wi-fi. U Hotelu Krétajsou k dispozici parkovací plochy.

ceny od 600,00 Kč
Hotel Mědínek Old Town ubytování Kutná Hora ***
Hotel Mědínek Old Town ubytování Kutná Hora

Hotel Mědínek Old Town*** se nachází v historickém centru města Kutná Hora, zapsaného do seznamu UNESCO. Hotel nabízí ubytování v 45 pokojích a 5 apartmá včetně bohaté snídaně a uvítacího horkého nápoje při příjezdu. Pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou, fénem na vlasy, TV se satelitním připojením, lednicí a trezorem. WiFi připojení je zdarma ve všech prostorech hotelu včetně pokojů.

ceny od 850,00 Kč
HOTEL ZLATÁ STOUPA ubytování Kutná Hora ****
HOTEL ZLATÁ STOUPA ubytování Kutná Hora

V případě, že cestujete do Kutné Hory a máte rádi stylové ubytování, ubytujte se v Hotelu Zlatá Stoupa. Nedaleko od kutnohorského historického centra se ubytujte v Hotelu Zlatá Stoupa a prožijte tak příjemné chvíle v prostorách vybavených v historickém stylu. Kromě ubytování, zajišťuje Hotel Zlatá Stoupa průvodce městem i parkování.

ceny od 1 350,00 Kč