KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RELAX POBYT Cena: 2.990,- Kč
FIT Standard Cena: 3.170,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Kroměříž

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Kroměříž

 
 
Hotel U zlatého kohouta ubytování Kroměříž ****
Hotel U zlatého kohouta ubytování Kroměříž

Hotel U Zlatého kohouta najdete na Velkém náměstí v  Kroměříži, u Arcibiskupského zámku a Podzámecké zahrady. Hotel nabízí velmi pohodlné a příjemné ubytování pro každého. Hotel U Zlatého kohouta ubytování v Kroměříži ubytování:. Hotel U Zlatého kohouta ubytování v Kroměříži nabízí možnost ubytování v 6 pokojích typu standard a ve 4 velkoryseji řešených aparmá s nádherným výhledem na historické náměstí.

ceny od 700,00 Kč
Hotel Bouček ubytování Kroměříž ****
Hotel Bouček ubytování Kroměříž

Hotel Bouček v Kroměříži je svou polohou předurčen jak pro ubytování během Vaší pracovní cesty, tak pro příjemné strávení Vaší rodinné dovolené. Hotel Bouček v Kroměříži ubytování. Hotel Bouček v Kroměříži má k dispozici 11 pokojů 2 apartmány s výhledem na historické náměstí a zámek, které jsou vybaveny koupelnou s vanou, toaletou, telefonem, TV a lednicí.

ceny od 880,00 Kč
Penzion Zlatý Hrozen ubytování Kroměříž ***
Penzion Zlatý Hrozen ubytování Kroměříž

Penzion Zlatý Hrozen je umístěn do objektu historické zástavby a nabízí veškerý komfort ubytovaní a odpočinku menšího ubytovacího zařízení s možností individuálního přístupu k hostům v malebném městě Kroměříž. Penzion Zlatý Hrozen v Kroměříži ubytování:. Penzion Zlatý Hrozen v Kroměříži má k dispozici 5 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojů.

ceny od 630,00 Kč
Hotel Hvězda ubytování Kroměříž **
Hotel Hvězda ubytování Kroměříž

Hotel Hvězda je umístěn v klidném prostředí jižní okrajové části města Kroměříž. Nabízí velice příjemné a pohodlné ubytování. Hotel Hvězda ubytování v Kroměříži ubytování:. Hotel Hvězda ubytování v Kroměříži poskytuje ubytování ve 30- ti pokojích, které nabízí až 70 lůžek. Pokoje jsou k dispozici po celý rok a každý pokoj je vybaven nábytkem, televizí, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

ceny od 530,00 Kč
Hotel Pivovar - ČERNÝ OREL ubytování Kroměříž ***
Hotel Pivovar - ČERNÝ OREL ubytování Kroměříž

Hotel penzion Pivovar Černý Orel  se nachází v Kroměříži, historie domu sahá do 15. Století. Z toho vychází název ČERNÝ OREL a také pojmenování jedné z místností restaurace, které se říká Pivní lékárna. Hotel penzion Pivovar Černý Orel v Kroměříži ubytování:. Hotel penzion Pivovar Černý Orel  v Kroměříži nabízí ubytování v 15 pokojích.

ceny od 845,00 Kč
Hotel a restaurant Excellent Kroměříž ubytování Kroměříž ****
Hotel a restaurant Excellent Kroměříž ubytování Kroměříž

V okolí penzionu Excellent v Kroměříži je k vidění řada barokních domů a radnice, na jejíž věži jsou hodiny se dvěma ciferníky. Penzion Excellent v Kroměříži ubytování. V penzionu Excellent v Kroměříži je k dispozici celkem 13 pokojů. Penzion Excellent v Kroměříži nabízí ubytování ve vysoce komfortních pokojích typu A class a v menších pokojích typu B class.

ceny od 1 090,00 Kč
Penzion Menšík ubytování Kroměříž ***
Penzion Menšík ubytování Kroměříž

Penzion Menšík se nachází v Kroměříži v příjemném prostředí historického centra města a poskytuje celoroční ubytování. Penzion Menšík v Kroměříži ubytování:. Penzion Menšík v Kroměříži nabízí ubytování o celkové kapacitě 8 dvoulůžkových pokojů s WC, koupelnou, televizí se satelitním příjmem. Dva pokoje v penzionu Menšík v Kroměříži jsou s možností přistýlky.

Hotel Octárna ubytování Kroměříž ****
Hotel Octárna ubytování Kroměříž

Hotel Octárna - oáza klidu v srdci Kroměříže. Hotel Octárna se nachází v centru historického města Kroměříž, jen několik minut chůze od kroměřížského zámku, v prostorách bývalého františkánského kláštera. V areálu Hotelu Octárna naleznete ucelený komplex stylového ubytování, příjemného posezení v restauraci, možnosti odpočinku v relax centru a v neposlední řadě bezpečného parkování v uzavřeném areálu.

ceny od 1 190,00 Kč