KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Kořenov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Kořenov

 
 
Penzion Kapitánka ubytování Kořenov ***
Penzion Kapitánka ubytování Kořenov

Penzion Kapitánka V Kořenově se nachází v Jizerských horách na silnici spojující obce Horní Polubný a Kořenov. Penzion  Kapitánka V Kořenově Vám poskytne příjemné místo pro ubytování při vašich zimních i letních rekreacích či jakékoliv jiné akci která vás zavedla do Jizerských hor. Penzion Kapitánka v Kořenově ubytování. Penzion Kapitánka v Kořenově nabízí 2-4 lůžkové pokoje s vlastní koupelnou a záchodem.

ceny od 580,00 Kč
Chata na Příchovicích ubytování Kořenov **
Chata na Příchovicích ubytování Kořenov

Chata na Příchovicích se nachází v  Kořenově na pomezí  Jizerských hor a Krkonoš v nadmořské výšce 850 m na slunném místě s romantickými výhledy. Chata na Příchovicích v Kořenově ubytování:. Chata na Příchovicích v Kořenově nabízí u bytování o celkové kapacitě10 osob + maximálně 2 přistýlky za příplatek. Chata na Příchovicích v Kořenově je vybavena  ústředním vytápěním na olej nebo dřevo.

ceny od 2 900,00 Kč
Apartmány Lestarka ubytování Kořenov
Apartmány Lestarka ubytování Kořenov

Apartmány Lestarka se nachází v obci Kořenov, na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, od Harrachova jsou vzdálené 4 km. Apartmány Lestarka v Kořenově jsou díky své poloze ideálním místem pro zimní i letní rekreaci - na kole i pěšky lze poznávat veškeré krásy Jizerských hor. V Kořenově  a jeho okolí skýtá velké množství turisticky zajímavých míst vhodných k návštěvě. Apartmány Lestarka v Kořenově ubytování:.

ceny od 1 100,00 Kč
Chalupa Preisler ubytování Kořenov
Chalupa Preisler ubytování Kořenov

Chalupa Preisler se nachází v Kořenově a poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Samostatně stojící chalupa s neoploceným pozemkem v Příchovicích v Jizerských horách poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Chalupa Preisler v Kořenově ubytování:. Chalupa Preisler v Kořenově nabízí k ubytování celkem 3ložnice. Rozložení pokojů je 2 x 2 lůžka s přistýlkou a válendou. Další pokoj je 1 x 2lůžka.

ceny od 1 200,00 Kč
Chata Jana ubytování Kořenov *
Chata Jana ubytování Kořenov

Chata Jana se nachází v Dolních Rejdicích Kořenově v Krkonoších! Svůj čas zde můžete buď krásně prolenošit anebo naopak Vám den bude připadat krátký, pokud byste chtěli využít všech aktivit, které vám toto krásné místo nabízí. Chata Jana v Kořenově ubytování:. Chata Jana v Dolních Rejdicích v Kořenově je moderní rekreační zařízení vhodné pro rekreaci rodin s dětmi, pro pořádání škol v přírodě, lyžařských kurzů a ozdravných pobytů skupin i jednotlivců.

ceny od 420,00 Kč
Hotel Příchovice ubytování Kořenov ***
Hotel Příchovice ubytování Kořenov

Horský hotel Příchovice v Kořenově je situován na pomyslné hranici Krkonoš a Jizerských hor. V těsné blízkosti hotelu Příchovice v Kořenově se nachází známý lyžařský areál Kořenov – Rejdice. Hotelový areál se skládá ze dvou budov, které prošly v letech 2002 až 2004 úplnou rekonstrukci tak aby splňovaly Vaše nejvyšší nároky na kvalitu ubytování a stravování. Horský hotel Příchovice v Kořenově ubytování.

ceny od 1 720,00 Kč
pension Karlos ubytování Kořenov
pension Karlos ubytování Kořenov

Rodinný pension Karlos v Kořenově leží na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš nabízející ideální polohu pro letní sporty a turistiku a perfektní polohu pro zimní sporty. Výborná kuchyně a pěkný areál i s ubytováním pensionu Karlos v Kořenově zaručuje klidnou relaxaci a odpočinek. Pension Karlos v Kořenově ubytování. Pension Karlos v Kořenově disponuje 36 lůžky v apartmánech s oddělenými ložnicemi, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV/KAB.

ceny od 365,00 Kč
Hotel Lesní chata *** ubytování Kořenov ***
Hotel Lesní chata *** ubytování Kořenov

Hotel je situován v malebné prřírodě s krásným výhledem na Krkonoše. Díky výhodné poloze je z Kořenova snadný přístup do významných zimních lyžařských středisek jak v Krkonoších, tak i v Jizerských horách. Jeho nespornou výhodou je pro jarní, letní i podzimní období, že je umístěn přímo na hlavní cyklistické a turistické trase spojující Jizerské hory a Krkonoše.

ceny od 1 600,00 Kč