KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WELLNESS VÍKEND Cena: 1.800,- Kč / os.
Sestavte si vlastní program Cena: 800,- Kč / os.
Sestavte si vlastní program Cena: 800,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Konstantinovy Lázně

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Konstantinovy Lázně

 
 
Hotel Jitřenka ubytování Konstantinovy Lázně ***
Hotel Jitřenka ubytování Konstantinovy Lázně

V roce 2001 prošla budova hotelu Jitřenka v Konstantinových Lázních rozsáhlou rekonstrukcí, díky níž tu nyní na návštěvníky čeká veškerý komfort, pohodlí, moderní vybavení. Hotel Jitřenka v Konstantinových Lázních ubytování. Rodinný hotel Jitřenka v Konstantinových Lázních Vám nabízí ubytování v 26-ti pokojích - jedno, dvou a třílůžkových s celkovou kapacitou 55 lůžek.

ceny od 550,00 Kč
apartmány Slunečnice ubytování Konstantinovy Lázně ***
apartmány Slunečnice ubytování Konstantinovy Lázně

Apartmány Slunečnice v Konstantinových Lázních poskytují skvělé zázemí v západočeském lázeňském městě, které je už spoustu let hojně navštěvováno lidmi, kteří si chtějí odpočinout a strávit příjemnou dovolenou s těmi nejbližšími. Apartmány Slunečnice v Konstantinových Lázních ubytování. Ubytování v apartmánech Slunečnice v Konstantinových Lázních je ideální pro rodiny s dětmi, cykloturisty, turisty, ale i lázeňské hosty.

ceny od 700,00 Kč
Lázeňský penzion Mánes ubytování Konstantinovy Lázně ***
Lázeňský penzion Mánes ubytování Konstantinovy Lázně

Lázeňské městečko Konstantinovy Lázně leží severozápadně od Plzně v nadmořské výšce 520 m v ekologicky čisté lesnaté oblasti. Penzion Mánes v Konstantinových Lázních ubytování:. Lázeňský penzion Mánes v Konstantinových Lázních nabízí k ubytování 11 jednolůžkových a 11 dvoulůžkových pokojů vybavených televizí, ledničkou, telefonem, rádiem a koupelnou se sprchou a WC.

ceny od 550,00 Kč
Lázeňský penzion Marie ubytování Konstantinovy Lázně **
Lázeňský penzion Marie ubytování Konstantinovy Lázně

Penzion leží v klidném prostředí Konstantinových Lázní. Lázeňský penzion Marie v Konstantinových Lázních ubytování:. Lázeňský penzion Marie v Konstantinových Lázních nabízí ubytování v 20 jednolůžkových a 4 dvoulůžkových pokojích. Nekuřácké pokoje penzionu Marie v Konstantinových Lázních jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, rádiem, televizí se satelitními stanicemi a telefonem.

ceny od 570,00 Kč
Lázeňský hotel Jirásek ubytování Konstantinovy Lázně ***
Lázeňský hotel Jirásek ubytování Konstantinovy Lázně

Lázeňský hotel Jirásek se nachází v Konstantinových Lázních přímo vedle ředitelství lázní, kde v přijímací a ubytovací kanceláři Vám poskytnou všechny potřebné informace k pobytu a léčení. Hosté ubytovaní v hotelu Jirásek v Konstantinových Lázních jsou stravováni přímo v restauraci lázeňském hotelu Jirásek. Parkovací místa jsou hned vedle hotelu, dále potom na parkovišti vedle ředitelství lázní.

ceny od 730,00 Kč
Lázeňský penzion Palacký ubytování Konstantinovy Lázně ***
Lázeňský penzion Palacký ubytování Konstantinovy Lázně

Lázeňský penzion Palacký se nachází v Konstantinových Lázních, leží hned vedle lázeňského hotelu Jirásek, kde mají hosté velmi blízko služby jako je recepce, bazén, restauraci. Lázeňský penzion Palacký v Konstantinových Lázních ubytování:. Lázeňský penzion Palacký v Konstantinových Lázních nabízí 16 komfortních dvoulůžkových pokojů k pohodlnému ubytování.

ceny od 550,00 Kč