KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kouzelná Šumava Cena: 4.280,- Kč / os.
Zimní radovánky na 3 noci Cena: 2.145,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Kašperské Hory

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Kašperské Hory

 
 
HOTEL KAŠPERK ubytování Kašperské Hory ****
HOTEL KAŠPERK ubytování Kašperské Hory

Hotel Kašperk v Kašperských Horách je umístěn v centru městečka Kašperské Hory, v nadmořské výšce 730 m. n. m. Jedná se o malebné městečko s bohatou historií. Toto horské středisko je centrem celoroční turistiky, které se rozkládá se v blízkosti horního toku řeky Otavy. Hotel Kašperk v Kašperských Horách byl v roce 2008 kompletně zrekonstruován. Hotel Kašperk v Kašperských Horách ubytování. Hostům hotelu Kašperk v Kašperských Horách je k dispozici 24 pokojů s názvy typickými pro oblast Šumavy.

ceny od 1 580,00 Kč
Hotel Radešov ubytování Kašperské Hory **
Hotel Radešov ubytování Kašperské Hory

Hotel Radešov v Kašperských Horách je rodinný hotel, který najdete v blízkosti městečka Kašperské Hory a řeky Otavy. Okolí Kašperských Hor patří svou krajinou a přírodou k nejcennějším částem Šumavy, je zahrnuto do chráněných území Přírodní park Kašperská vrchovina. Hotel Radešov v Kašperských Horách ubytování. V Hotelu Radešov v kašperských Horách se pohodlně přespí až 50 návštěvníků.

ceny od 280,00 Kč
FAMILY HOTEL RILANCIO ubytování Kašperské Hory ****
FAMILY HOTEL RILANCIO ubytování Kašperské Hory

Family hotel Rilancio v Kašperských Horách nabízí programy pro rodiče s dětmi, workshopy, výlety, romantické pobyty, relaxační víkendy. Family Hotel RILANCIO v Kašperských Horách ubytování. Family hotelu Rilancio v Kašperských Horách má k dispozici klasické dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s kuchyňským koutem a televizí. Dále je možné ubytování v luxusním rodinném nebo vícepokojovém apartmá s kapacitou až 10 lůžek.

ceny od 1 290,00 Kč
ParkHotel TOSCH ubytování Kašperské Hory ****
ParkHotel TOSCH ubytování Kašperské Hory

Nechte se zlákat nabídkou ubytování  a lázeňských procedur ve stylovém hotelu v srdci Šumavy. ParkHotel TOSCH, stojící od roku 1994 na místě bývalého pivovaru, nabízí kromě nadstandartního ubytování v 39 stylových pokojích a 4 apartmánech čtyřhvězdičkového komfortu, také luxusní wellness zařízení s dlouholetou tradicí a od ledna roku 2013 lázeňský provoz v historických prostorách v podzemí hotelu.

ceny od 1 400,00 Kč
Marštejn-Ubytování Kašperské Hory ubytování Kašperské Hory ***
Marštejn-Ubytování Kašperské Hory ubytování Kašperské Hory

Nabízíme Vám příjemně strávené chvíle na Šumavě v rodinném penzionu, který se nachází v centru turisticky vyhledávaného historického městečka Kašperské Hory. V domě jsou 4 dvoulůžkové pokoje a u dvou je možnost přistýlky,pokoje jsou různých velikostí. Každý pokoj má moderní a nové sociální zařízení. Společná kuchyňka s myčkou nádobí a varnou deskou. Penzion s kapacitou 10 lůžek Vám poskytne útulné zázemí,ale i pro celou Vaši dovolenou.

Apartmán Nerudovka ubytování Kašperské Hory
Apartmán Nerudovka ubytování Kašperské Hory

Nabízíme moderní a pohodlné ubytování za rozumnou cenu v hezkém apartmánu. Apartmán v prvním nadpodlaží domu, který se nachází 200m od náměstí Kašperských Hor. Apartmán je koncipován ideálně pro čtyři osoby, v případě početnějších skupin v něm může přespat až šest osob. Skládá se z předsíňky, koupelny + WC, kuchyně, obývacího pokoje a ložnice.