KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Karlštejn

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Karlštejn

 
 
Penzion Vinice Karlštejn ubytování Karlštejn
Penzion Vinice Karlštejn ubytování Karlštejn

Penzion Vinice Karlštejn se nachází v Karlštejně naproti centrálnímu parkovišti. Jedná se o penzion rodinného typu a je vhodný pro krátkodobé pobyty, i pro dlouhodobý pobyt. Penzion Vinice Karlštejn v Karlštejně ubytování :. Penzion Vinice Karlštejn v Karlštejně nabízí k ubytování 2 dvoulůžkové a 3 třílůžkové pokoje. Na každém z pokojů je sociální zařízení, sprchový kout, televize se satelitním příjmem, box pro chlazení nápojů, trezor.

ceny od 1 100,00 Kč
Penzion Karlštejn ubytování Karlštejn ***
Penzion Karlštejn ubytování Karlštejn

Karlštejnský penzion byl založen roku 1931 a od té doby prošel několikrát modernizací všech svých prostor. Penzion Karlštejn je široko daleko vyhlášen svou kuchyní s bohatým výběrem jídel zejména české kuchyně, včetně pokrmů grilovaných na zahradě. Penzion Karlštejn na Karlštejně dostupnost. Penzion Karlštejn na Karlštejně se nachází blízko nádraží a nedaleko hlavní silniční tepny a placeného centrálního parkoviště.

ceny od 550,00 Kč
Hotel Karlštejn ubytování Karlštejn
Hotel Karlštejn ubytování Karlštejn

Penzion Karlštejn se nachází na Karlštejně. Ze všech pokojů je krásný výhled na přírodu Chráněné krajinné oblasti Český kras. Penzion Karlštejn na Karlštejně ubytování:. Penzion Karlštejn na Karlštejně nabízí ubytování celkem v 9-ti dvou až pětilůžkových pokojích, z nichž každý má své vlastní sociální vybavení. K ubytování si můžete vybrat z dvou, tří, čtyř a pěti lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a sprchou.

ceny od 1 200,00 Kč
Penzion a rest Pod Dračí skálou ubytování Karlštejn *
Penzion a rest Pod Dračí skálou ubytování Karlštejn

Restaurace a penzion Pod Dračí skálou se nachází v Karlštejně přibližně 30 km od Prahy v těsné blízkosti hradu Karlštejn. Restaurace a penzion Pod Dračí skálou v Karlštejně ubytování:. Penzion Pod Dračí skálou v Karlštejně nabízí 3 pokoje s úplným sociálním zařízením, terasou a televizí. K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový. Ve všech pokojích penzionu Pod Dračí skálou v Karlštejně je možnost přistýlky.

ceny od 550,00 Kč
Hotel KORUNA ubytování Karlštejn ***
Hotel KORUNA ubytování Karlštejn

Hotel Koruna se nachází na Karlštejně přímo pod starobylým hradem Karlštejn. Hotel Koruna na Karlštejně poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Hotel  Koruna na Karlštejně ubytování:. Hotel Koruna Na Karlštejně nabízí k ubytování 14 pokojů o kapacitě 40 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, vlastní WC, sprchu. Na pokojích je rovněž televize se satelitním příjmem.

ceny od 1 000,00 Kč