KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Jindřichův Hradec

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Jindřichův Hradec

 
 
Penzion Keramika ubytování Jindřichův Hradec
Penzion Keramika ubytování Jindřichův Hradec

Penzion Keramika se nachází v Děbolíně malebné krajině jižních Čech, tři kilometry od Jindřichova Hradce. Každý pokoj má svoji osobitou atmosféru, všechny ale spojuje citlivý rukopis umělkyně a majitelky Romany Hulíkové. Penzion Keramika v Jindřichově Hradci ubytování:. Penzion Keramika v Jindřichově Hradci nabízí ubytování v pokojích, které mají stylovou a dostatečně velkou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a wc.

ceny od 550,00 Kč
Hotel Concertino**** Zlatá Husa ubytování Jindřichův Hradec ****
Hotel Concertino**** Zlatá Husa  ubytování Jindřichův Hradec

Romantický hotel Concertino Zlatá Husa v Jidřichově Hradci byl otevřený v roce 1996 v centru Jindřichova Hradce a je ideálním místem pro trávení Vaší rodinné, relaxační, sportovní či romantické dovolené v Jižních Čechách. Atmosféra hotelu Concertino Zlatá Husa v Jidřichově Hradci je jedinečná díky propojení období renesance s moderním stylem ubytování. Hotel Concertino Zlatá Husa v Jidřichově Hradci ubytování.

ceny od 1 100,00 Kč
Penzion a restaurace U Tkadlen ubytování Jindřichův Hradec
Penzion a restaurace U Tkadlen ubytování Jindřichův Hradec

Penzion u Tkadlen v Jindřichově Hradci se nachází ve středověkých koželužských domech v romantickém prostředí podhradí jindřichohradeckého zámku na břehu řeky Nežárky. Penzion a restaurace U Tkadlen v Jindřichově Hradci ubytování. Penzion U Tkadlen v Jindřichově Hradci poskytuje klidné ubytování v jednoduše zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 61 lůžek.

ceny od 350,00 Kč
Penzion Pod Zámkem ubytování Jindřichův Hradec ***
Penzion Pod Zámkem ubytování Jindřichův Hradec

Penzion Pod Zámkem se nachází na jihu Čech v Jindřichově Hradci, jednom z nejkrásnějších míst v České republice. Penzion Pod Zámkem v Jindřichově Hradci se nachází v centru města v blízkosti zámku na břehu řeky Nežárky v klidné zóně. Penzion Pod Zámkem v Jindřichově Hradci ubytování:. Penzion Pod Zámkem v Jindřichově Hradci nabízí ubytování v nádherných, romantických pokojích, přímo nad řekou Nežárkou s výhledem na zámek.

ceny od 900,00 Kč
Grand***Hotel Černý Orel ubytování Jindřichův Hradec ***
Grand***Hotel Černý Orel ubytování Jindřichův Hradec

Grand Hotel Černý Orel v Jindřichově Hradci Vám zpříjemní prodloužený víkend či dovolenou díky nabídce relaxačního potěšení v hotelovém wellness centru. V těsné blízkosti hotelu Černý Orel v Jindřichově Hradci se rozkládá největší památka Jindřichova Hradce Státní hrad a zámek. Grand Hotel Černý Orel v Jindřichově Hradci ubytování. Grand Hotel Černý Orel v Jindřichově Hradci má 28 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů, 1 šestilůžkový family suite a 1 business apartmán.

ceny od 750,00 Kč
Hotel VAJGAR ubytování Jindřichův Hradec **
Hotel VAJGAR ubytování Jindřichův Hradec

Hotel Vajgar se nachází v centru Jindřichova Hradce s renesančními domy a zámeckým areálem, která je městskou památkovou rezervací. Hotel Vajgar v Jindřichově Hradci UBYTOVÁNÍ:. Hotel Vajgar v Jindřichově Hradci nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a WC, TV. Pro nenáročnou klientelu jindřichohradeckého hotelu Vajgar jsou k dispozici levné pokoje se společným sociálním zařízením na patře.

ceny od 400,00 Kč
Penzion IGA ubytování Jindřichův Hradec ***
Penzion IGA ubytování Jindřichův Hradec

Penzion IGA v Jindřichově Hradci se nachází v centru tohoto krásného města a přesto v zeleni. Vzhledem k tomu vám nabízí příjemné a útulné ubytování. Penzion IGA ubytování v Jindřichově Hradci ubytování:. Penzion IGA ubytování v Jindřichově Hradci je vybaven pěti dvoulůžkovými pokoji, přičemž každý je vybaven vlastní koupelnou a toaletou. V každém pokoji je umístěna televize.

ceny od 440,00 Kč
Hotel PERLA ubytování Jindřichův Hradec ***

Nabízí kompletní sortiment služeb v oblasti ubytování, stravování a pořádání společenských akcí. Hotel Perla v Jindřichově Hradci ubytování. Hotel Perla v Jindřichově Hradci má připraveno pro hosty 12 pokojů mezonetového typu jedno, dvou a vícelůžkových, každý je vybavený sociálním zařízením, televizí, chladničkou, radiobudíkem a telefonem.

ceny od 700,00 Kč
Penzion NA 15. POLEDNÍKU ubytování Jindřichův Hradec ***
Penzion NA 15. POLEDNÍKU ubytování Jindřichův Hradec

Nabízíme Vám ubytování v penzionu Na 15. poledníku, který se nachází přímo v historickém jádru měta Jindřichův Hradec. Nabízíme Vám hezké ubytování v 2 až 4lůžkových stylově zařízených pokojích s kompletním vybením. Skladba pokojů: 9 dvoulůžkových, 1 třílůžkový pokoj a 2 rodinné apartmány. Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí, koupelny buď se sprchovým koutem nebo vanou.

ceny od 670,00 Kč
Rekreační dům Liduška ubytování Jindřichův Hradec
Rekreační dům Liduška ubytování Jindřichův Hradec

Rekreační objekt s bazénem je situován v klidové zóně na okraji Jindřichova Hradce směrem na Prahu,10 minut pěšky od centra města a stejně tak daleko i od autobusového a vlakového nádraží. Tři ložnice po dvou + 2 přistýlky. Vstupní hala v přízemí stejně jako obývací pokoj v patře je vybavena BTV, pozemní i satelitní příjem,přehrávač DVD a CD. V přízemí dále sprchový kout + WC.

ceny od 1 490,00 Kč
Apartmán u zámku ubytování Jindřichův Hradec ***
Apartmán u zámku ubytování Jindřichův Hradec

Cena jedne osoby pri plne obsazenosti je 249 kc!!! Samostatně stojici domeček sto metru od zámeckeho parku, tři minuty chuze podél zámku do centra města. Nekuřácké prostory!! Podlahove vytapeni. Parkovani primo u objektu. Samostatně stojící domeček sto metru od zámeckeho parku, tři minuty chůze podél zámku do centra města. Nekuřácké prostory!!.

Pension u Tomáše ubytování Jindřichův Hradec ***
Pension u Tomáše ubytování Jindřichův Hradec

1 u jediné dochované gotické brány v Jindřichově Hradci. Dům je kompletně nově zrekonstruován, vybaven pro 4 osoby, včetně kuchyně, koupelny atd. Pension leží v těsné blízkosti zámku a Jakubských sadů. Vzdálenost do centra města je 100m. Pension u Tomáše se nachází v domě č. 1 u jediné dochované gotické brány v Jindřichově Hradci. Dům je kompletně nově zrekonstruován, vybaven pro 4 osoby, včetně kuchyně, koupelny atd.

ceny od 450,00 Kč