KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Jičín

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Jičín

 
 
Hotel Paříž ubytování Jičín ***
Hotel Paříž ubytování Jičín

Hotel Paříž se nachází v samém srdci historického centra v Jičíně, v sousedství Valdické brány a Valdštejnova náměstí. Svou polohou je dobrým výchozím bodem k výletům do přírody, po památkách Českého ráje a také Krkonoš. Hotel Paříž v Jičíně ubytování. V hotelu Paříž v Jičíně je celkem 35 pokojů a je možné ubytovat až 76 osob.

ceny od 350,00 Kč
Hotel U krále ubytování Jičín ***
Hotel U krále ubytování Jičín

Hotel U krále v Jičíně je rodinný hotel, který se nachází v centru pohádkového města Jičína, u Valdštejnova náměstí, kousek od zámku a Valdické brány. Hotel U krále v Jičíně ubytování. Hotel U krále v Jičíně disponuje 11 prostornými a vkusně vybavenými pokoji s kapacitou 29 lůžek. Hosté hotelu U krále v Jičíně se mohou ubytovat ve dvojlůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových či rodinných pokojích.

ceny od 950,00 Kč
U všech čertů penzion & restaurant ubytování Jičín ***
U všech čertů penzion & restaurant ubytování Jičín

Penzion U všech čertů v Jičíně Vás vítá v penzionu s hospůdkou neboli restaurací U všech čertů v Jičíně. Pokud budete chtít zůstat déle, můžete i přenocovat v některým z čertovských pokojů. Penzion U všech čertů v Jičíně ubytování. Penzion U všech čertů v Jičíně nabízí komfortní ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, přičemž děti do 3 let jsou ubytovány zdarma.

ceny od 800,00 Kč
Penzion Lucie ubytování Jičín
Penzion Lucie ubytování Jičín

Penzión Lucie v Jičíně  se nachází v samém centru města, který je oblíbeným výchozím místem pro výlety do Českého ráje. Samo město Jičín pak v oblíbených večerníčcích proslavil loupežník Rumcajs. Penzion Lucie v Jičíně ubytování. Penzion Lucie v Jičíně má pro Vaše pohodlí připraveno ubytování ve 4 x 2-lůžkový pokojích s možností jedné přistýlky.

ceny od 600,00 Kč
Apartmány U krále ubytování Jičín
Apartmány U krále ubytování Jičín

Hotel U Krále se nachází v Jičíně centru pohádkového města, u Valdštejnova náměstí, kousek od zámku. Hotel U Krále poskytuje pohodlné a moderní ubytování. Hotel U Krále v Jičíně ubytování:. Hotel U Krále v Jičíně nabízí ubytování v prostorných více lůžkových a rodinných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Ve vybavení pokojů je také telefon, televize se satelitním příjmem, minibar, internetové připojení wifi a trezor.

ceny od 1 000,00 Kč
Hotel Jičín*** ubytování Jičín ***
Hotel Jičín*** ubytování Jičín

Součástí hotelu je stylová restaurace U dělové koule z prusko-rakouské války 1866, která nabízí krajové speciality, zvěřinu a minutkovou kuchyni. V Hotelu Jičín je k dispozici 16 kompletně moderně vybavených pokojů (62 lůžek) s vlastním sociálním zařízením, satelitem, minibarem, možností bezdrátového připojení na internet a s nádherným výhledem na historické centrum Jičína.

ceny od 940,00 Kč