KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Jedovnice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Jedovnice

 
 
Apartmány Wendy ubytování Jedovnice **
Apartmány Wendy ubytování Jedovnice

Rodinný penzion Wendy se nachází v Jedovnici. Jedovnice je obec, která se stala jedním z rekreačních center Moravského krasu. V okolí se nachází celá řada kulturních, historických, technických a dalších přírodních zajímavostí. Apartmány Wendy v Jedovnici ubytování. Rodinný penzion Wendy v Jedovnici Vám nabízí ubytování ve 4 nově zrekonstruovaných a zařízených apartmánech.

ceny od 500,00 Kč
Penzion Niké ubytování Jedovnice **
Penzion Niké ubytování Jedovnice

Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, ozdravné a sportovní pobyty. V penzionu Niké můžete očekávat především klid, čistotu a pohodlí. Penzion poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Penzion Niké v Jedovnici ubytování:. Penzion Niké v Jedovnici nabízí ubytování o kapacitě 30 lůžek v jedenácti pokojích, ve 4 dvoulůžkových a 7 třílůžkových pokojích.

ceny od 385,00 Kč
Bed and Breakfast * Ubytování u Macochy ubytování Jedovnice ***
Bed and Breakfast * Ubytování u Macochy ubytování Jedovnice

Ubytování u Macochy! V rodinném penzionu pouze 1,5 km od propasti Macocha. Penzion je umístěn na konci obce Vilémovice, v klidné ulici těsně nad Suchým žlebem. Kapacita je 9+3 lůžek v celkem šesti pokojích či apartmánech. Pokoje mají vlastní koupelny se sprchovými kouty a WC. Na pokojích jsou LCD televize s možností připojení USB. K dispozici je společná kuchyň s jídelnou, společenská místnost a balkón.

ceny od 450,00 Kč